این که شما از اولین کارهای کودکتان عکس بگیرید و برایشان خاطره‌ای از دوران نوزادی و کودکی‌شان بسازید. یکی از بزرگ‌ترین هدیه‌هایی است که شما به آنها خواهید داد و حتماً بعدها از شما بابت ذوق و سلیقه‌ای که به خرج داده‌اید، تشکر می‌کنند. برای ثبت این لحظه‌ها شما نیاز به یک دوربین حرفه‌ای دارید تا بتوانید همه را به وضوح به ثبت برسانید.

توجه به این موضوع که عکاسی از نوزاد در خانه نیازمند تیمی حرفه‌ای، با تجربه و صبور است نیز الزامی است، تا این تیم نورپردازی، کادر بندی، ایده و بسیاری از کارهای دیگر را به صورت حرفه‌ای و با کیفیت بالا برای شما انجام دهد.

البته که عکاسی از کودک شما در استودیو نیز امکان‌پذیر می‌باشد. اما عکاسی در منزل و ثبت این تصاویر، برای شما خاطره انگیزتر و راحت‌تر خواهد بود.

اگر شما تا به حال به این فکر کرده‌اید که خانه به خاطر حس و حالی که دارد و یا حتی راحتی که برای نوزادها به همراه دارد جای بهتری برای عکاسی است، تیم لحظه نگاری را برای این کار خبر کنید، تیم ما با تجهیزات کامل به خانه شما می‌آید و بهترین لحظات را برایتان به ثبت می‌رساند. عکاسی نوزاد در منزل یکی از تخصص‌های ماست.

 

استودیولحظه نگاری با طراحی و ایده پردازی خلاقانه و با مجهزترین تجهیزات عکاسی به شما کمک می‌کنند تا آنچه را که می‌خواهید در معرض نمایش قرار دهید به صورت شکیل تر و حرفه‌ای تر نمایش دهید. تیم ما شما را به یک مشاوره حرفه ای در زمینه کاریتان دعوت می‌کند. همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

 

Call Now Buttonاگر سوالی دارید تماس بگیرید
×

سلام!

اگر از ما درباره عکاسی و قیمت عکاسی سوالی دارید ما در واتس اپ پاسخ گوی شما هستیم 

×