آیا می دانید چرا ویرایش عکس برای برندسازی شخصی و تقویت مشاغل شما ضروری است؟ آیا ایده ای درباره عکس های بی نقص وب سایت ها، مجلات، کتاب ها یا روزنامه ها دارید؟ اینکه از کجا می آیند؟ چرا عکس ها انقدر جذاب هستند و چرا می توانند با عکاسی برند، نظر مخاطبان را جلب کنند؟

شما را به دیدن ویدیویی از مراحل ویرایش و ادیت عکس دعوت می کنیم.

در واقع، ویرایش عکس با کیفیت بالا است که باعث شده عکس های معمولی جذاب شوند. با استفاده از ویرایش عکس حرفه ای، می توان عکس معمولی را به طور باورنکردنی برای مخاطب جذاب و گیرا کرد. از این طریق می توانید کسب و کار خود را برای یافتن بازار مناسب برای محصول و خدمات خود آماده کنید. استفاده از نرم افزارهای حرفه ای می تواند برای ویرایش عکس یک عکاس حرفه ای مناسب باشد. در ادامه به تاثیری که نرم افزارهای ویرایش می توانند بر روی عکس ها برای کسب و کارهای خاص بگذارند، می پردازیم.

[twenty20 img1=”2085″ img2=”2084″ offset=”0.5″ before=”قبل” after=”بعد”]

ویرایش عکس برای ناشران یا آژانس های تبلیغاتی


موارد مهم بسیاری وجود دارد که برای رشد یک تجارت به طور دوره ای، باید مورد توجه قرار بگیرند. تبلیغات مهمترین مساله برای همه نوع مشاغل است زیرا نیاز به تلاش های متمایز در بازاریابی دارند. تبلیغات نقش بسیار مهمی در جذب مشتری بالقوه و بهبود ارزش هر برند دارد، اما تبلیغات بدون طراحی گرافیک مناسب نمی توانند کامل شوند چون اساسی ترین بخش ممکن است.

[twenty20 img1=”2113″ img2=”2112″ offset=”0.5″ before=”قبل” after=”بعد”]

طراحی و عکس های گرافیکی که خوب به نظر می رسند، تاثیر خوبی بر خریداران می گذارد. بدین ترتیب، ویرایش عکس برای آژانس های تبلیغاتی و ناشران اهمیت فراوانی دارد. آژانس تبلیغاتی می تواند با کمک یک عکاس حرفه ای آگاه به ویرایش عکس، عکس های ساده خود را تغییر اساسی داده و از آن ها برای تبلیغات آنلاین، تبلیغات چاپی یا بیلبوردهای تبلیغاتی استفاده کند.

[twenty20 img1=”2123″ img2=”2124″ offset=”0.5″ before=”قبل” after=”بعد”]

ویرایش عکس برای فروش یا اجاره املاک و مستغلات (معاملات املاک)


تقریبا همه افراد قبل از خرید یا اجاره بهترین مستغلات و املاک، آن را جستجو می کنند. یک تصویر خوب می تواند مردم را به خود جلب کند و شانس بیشتری برای اجاره یا فروش سریع ملک ایجاد کند. در همین راستا، ویرایشگر عکس می تواند عکس را روتوش کرده و زیبایی آن را تقویت کند. این کار علاقه ی خریداران را به ملک جلب می کند و فروش شرکت های املاک را افزایش می دهد.

[twenty20 img1=”2125″ img2=”2126″ offset=”0.5″ before=”قبل” after=”بعد”]

با توجه به کسب و کارهای مربوط املاک و مستغلات موفق در این زمینه، می توان به این نتیجه رسید که ویرایش عکس در آن ها نقش مهمی داشته است. این ویرایش عکس ها با تصحیح پرسپکتیو، حذف سایه های رنگی ناخواسته، اتصال عکس ها به هم، ایجاد پانوراما، تغییر رنگ آسمان و غیره صورت می پذیرد.

[twenty20 img1=”2179″ img2=”2180″ offset=”0.5″ before=”قبل” after=”بعد”]

ویرایش و ادیت عکس برای تجارت الکترونیک


در حال حاضر خریداران در بسیاری از کشورها، به خرید آنلاین وابسته شده اند. خرید آنلاین نه تنها باعث صرفه جویی در وقت می شود بلکه بدون انجام هیچ حرکتی به آن ها فرصت های زیادی برای خرید می دهند. به طور مشابه، صاحبان فروشگاه های آنلاین روزانه تعداد زیادی از محصولات جدید را به فروش می رسانند.

امروزه، صاحبان تجارت الکترونیکی باید بتوانند در بازار رقابتی باقی بمانند. همین دلیل مناسبی است که تصاویر جذابی را از محصولات خود در پرتال های آنلاین نمایش دهند، تا مشتری را متقاعد کنند که سفارش خود را انجام دهد. شاید به نظر برسد که صاحب یک کسب و کار بتواند با استفاده از بعضی نرم افزارها عکس خود را بهبود بخشد ولی در واقع در اصول آموزش عکاسی تجاری، یک ویرایش عکس توسط یک حرفه ای می تواند با حذف پس زمینه، کراپ کردن، روتوش، اضافه یا برداشتن واترمارک، تعادل نور و غیره آن را استثنایی کند.

متخصصان استودیو لحظه نگاری بعد از عکاسی از محصولات می توانند با ویرایش عکس ها، به شما به نمایش گذاشتن آنها کمک کرده و فروش را بالا ببرند.

 

[twenty20 img1=”2181″ img2=”2182″ offset=”0.5″ before=”قبل” after=”بعد”]

چگونگی ویرایش عکس برای صنعت تجارت الکترونیک ؟


افزایش کیفیت تصویر

در حال حاضر دیدن عکس هایی با کیفیت HD برای محصولات طرفداران بسیاری دارد. عکس های عالی، شفاف و جذاب می تواند تاثیر بسیار بالایی بر فروشگاه الکترونیکی شما بگذارد. متخصصان کیفیت تصویر را ارتقا می دهند تا عکس ها برای جذب مشتریال بالقوه، جذاب به نظر برسند. یک عکس عالی می تواند بازدیدکننده ها را به مشتری تبدیل کند.

[twenty20 img1=”2183″ img2=”2176″ offset=”0.5″ before=”قبل” after=”بعد”]

بهبود پس زمینه

دلیل اصلی عکاسی محصولات در استودیو، ارائه محصولات به صورت زیبا و شفاف است. در عین حال که آن ها را برای خرید آماده نشان دهد. پس نیاز است که بر روی پس زمینه محصول کار شده، آن را حذف کرده و یا با پس زمینه دیگر جایگزین کرد. با ویرایش عکس حرفه ای می توان بهترین پس زمینه ممکن را برای محصولات انتخاب کرده به گونه ای که آنها بیشتر به چشم بیایند.

[twenty20 img1=”2093″ img2=”2092″ offset=”0.5″ before=”قبل” after=”بعد”]

جذاب کردن عکس

در واقع یک ویرایش عکس حرفه ای همیشه باعث می شود که عکس جذاب به نظر برسد، محصول در بهترین مکان در عکس باشد و جزئیاتی که اضافی هستند از عکس حذف شود. آنها عکس هایی که در طراحی سایت گم می شوند، را تصحیح کرده و واضح، متمرکز، روشن و زیبا می کنند به طوری که تصویری اغوا کننده بر روی مخاطب اثر می گذارد.

[twenty20 img1=”2177″ img2=”2178″ offset=”0.5″ before=”قبل” after=”بعد”]

اندازه عکس مناسب

اندازه ها برای داشتن یک نتیجه مناسب، اهمیت فراونی دارند. برای این که عکس خود را نمایش بگذارند، سایز عکس باید اندازه مناسبی داشته باشد. این امر باعث می شود تا مشتریان به راحتی محصول را درک کنند و همین طور بهتر خرید کنند. کراپ و تغییر اندازه می تواند بر بازدیدکننده تاثیری جذب کننده بگذارد.

[twenty20 img1=”2122″ img2=”2121″ offset=”0.5″ before=”قبل” after=”بعد”]

تنظیم درخشش

هنگامی که عکس ها در استودیو گرفته می شوند، ممکن است نیاز باشد که از نور بیشتری استفاده شود تا محصول براق شود. در این حالت، سایه ها و تشعشع ها، مانند آیتم های اضافی به نظر می رسند و بهتر است که در عکس اصلی حذف شوند. در این زمان است که متخصصان اهمیت پیدا می کنند و تنها آنها می توانند این معضلات را حذف کنند. حذف برخی از این نقص های اساسی می تواند بر جذب مشتری تاثیر گذاشته و فروش را بیشتر کند.

گروه عکاسی لحظه نگاری بخشی از تجربیات عکاسی خود را در زمینه های مختلف به اشتراک گذاشته است 


مشاهده دیگر پروژه‌های عکاسی صنعتی          مشاهده دیگر پروژه‌های عکاسی تبلیغاتی     مشاهده دیگر پروژه‌های عکاسی معماری

[ratings]

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *