آیا می دانید 80% از ترافیک اینترنت در سال 2019 صرف ویدئوها شده است؟ هرچند بسیار حیرت انگیز است، تکان دهنده نیست. احتمالاً قبلا متوجه شده اید که اینستاگرام شما پر از ویدیو شده است. شما احتمالا هفتگی فیلم های کوتاه زیادی را با دوستان و خانواده به اشتراک می گذارید، و روش های ارتباطیتان بیشتر از طریق تماس ویدیویی است. گذشته از عادات رسانه های اجتماعی و سبک های ارتباطی شخصی، احتمالاً مشاهده کرده اید که بیشتر مشاغل از ویدیو در وب سایتهای خود استفاده می کنند. چه به عنوان یک پست در بلاگ باشد، چه به عنوان تیزر تبلیغاتی در صفحه اصلی باشد. مسلما از ویدیو تبلیغاتی برای هر کسب و کاری جهت بازاریابی استفاده می شوند.

ساخت ویدیو تبلیغاتی
ساخت ویدیو تبلیغاتی

نه تنها محتوای ویدیویی توسط مغز بهتر و سریعتر از متن پردازش می شود. بلکه ویدیو به مشاغل اجازه می دهد تا با هر مشتری بالقوه ارتباط انسانی تنگاتنگی برقرار کنند. این در نهایت به اعتماد و فروش بیشتر منجر می شود.

آیا تهیه ویدیو تبلیغاتی برای صنعت و کسب و کار شما فایده ای دارد؟ پاسخ همیشه بله است، استودیو لحظه نگاری با بهره بری از تجربه خود به شما کمک می کند تا انواع تیزر تبلیغاتی را متناسب با نوع حرفه خود تهیه کرده و بر روی مخاطب خود تاثیر مثبت بگذارید.

ویدیو تبلیغاتی برای نرم افزارهای خدماتی


در حالی که نرم افزارهای خدماتی در صنعت جایگاه مناسبی ندارند، اما از جمله کسب و کارهایی هستند که نیاز به ویدیو دارند. در حقیقت صنایع کوچک بیشتر نیاز به تیزر تبلیغاتی دارند تا یک برند قدرتمند ساخته و ارتباط عاطفی با بازدیدکنندگان وب سایت داشته باشند.

یک ویدیو تبلیغاتی دست اول و کپی نشده، با مخاطبان شما صحبت می کند. هنگامی که مخاطب اولین بار سایت را می بیند، بیشترین فرصت را دارید که آن را به یکی از مشتریان خود تبدیل کنید.

فیلم تبلیغاتی برای شرکت های مسافرتی


اگر هر تصویر هزار کلمه ارزش دارد، فیلم ها ده هزار کلمه ارزش دارند. در چنین صنعتی که کاملاً بصری و سرویس گرا هستند، استفاده از فیلم برای به نمایش گذاشتن مشاغل زیبای شما بی فایده است.

در حالی که گالری های و اسلایدها زیبا هستند، هیچ چیز صحنه را مانند ویدیو زنده نشان نمی دهد. حتی اگر این یک تفرجگاه در مرکز ایران، یا یک باغ در شمال باشد، محتوای ویدیو تبلیغاتی به زنده ماندن آن محل کمک می کند. بازدیدکنندگان سایت را ترغیب کرده تا از طریق شرکت شما هتل یا بلیط خود را رزرو کند.

ویدیو تبلیغاتی برای مراکز درمانی


هیچ چیز مهم تر از سلامتی شما نیست. به همین دلیل است که می توان اعتماد به صنعت مراقبت های بهداشتی را سخت کرد. برای انتخاب بیمارستان یا شرکت آرایشی بهداشتی مناسب یا یک پزشک در محله جدید خود، نیاز است که به آن ها اعتماد کرد.

گوگل از بررسی هایی که برروی 700 مرکز بهداشتی انجام داده شده دریافت کرد که جمعی از مشتریان از طریق دیدن ویدیو تبلیغاتی، یک مرکز بهداشتی را انتخاب کرده اند. در واقع از این بین 79% از آنها همچنان به سایت مراجعه می کنند و 63% از آنها اطلاعات را منتقل می کنند.

ویدیو تبلیغاتی
ویدیو تبلیغاتی

فیلم تبلیغاتی برای موسسه های آموزشی


زمانی تصمیمات بزرگ و مهمی گرفته می شود، که آموزش بعد از بهداشت قرار می گیرد. کیفیت تحصیل می تواند تاثیر زیادی را در آینده فرد بگذارد. تصمیم گیری در مورد این که کودک کدام مهد یا مدرسه رود، یک تصمیم مهم است.

هرچند به احتمال زیاد فقط یک ویدیو تبلیغاتی نمی تواند مخاطب شما را جذب مدرسه یا موسسه کند. اما می تواند آن ها را علاقه مند کند تا به ماندن خود در سایت ادامه بدهند.

ویدیوی تبلیغاتی برای کارخانجات


اگر کارخانه دارید، حتما با ذات خشک و خسته کننده آن آگاه هستید. داشتن فضایی خشک و خشن، چرخه کاری مداوم، برتری بر رقبا به آسانی رخ نمی دهد. چه چیزی بهتر از داشتن یک چشم انداز زیبا و جذاب است که تمام این موارد را پوشش داده و در خود جا دهد. این ساخت تیزر صنعتی است که می تواند اعتماد را بیشتر کرده و فروش را بالا ببرد.

ویدیوی تبلیغاتی
ویدیوی تبلیغاتی

فیلم های تبلیغاتی برای موسسات مالی


پول موضوع حساسی است و اعتماد به دیگران برای رسیدگی به اموال شما آسان نیست. یک استراتژی ویدیو تبلیغاتی برای افراد مهم در صنعت مالی اهمیت فراوانی دارد.

ویدیو تبلیغاتی “درباره ما”، ویدیو درباره ارزشها، ویدیو های توضیح دهنده و ویدیویی درباره شواهدات از انواع ویدیوهایی هستند که بازاریابان باید در آن ها سرمایه گذاری کنند. انواع مختلفی از این ویدیوها را درباره بانک ها و موسسات مالی در تلویزیون ملی دیده اید که باعث می شود مخاطب راحتتر بتواند به آن ها اعتماد کند.

تیزر و فیلم تبلیغاتی برای تجارت الکترونیکی


به عنوان یک جامعه دائما متصل به ویدیو تبلیغاتی در اینستاگرام، بیشتر مصرف کنندگان و بهره بران تجارت الکترونیکی، به خرید از فروشگاه های اینترنتی متکی شده اند. من به عنوان یک خریدار مکرر آنلاین، داشتن نمایش تصویری از یک محصول، در احتمال خرید من تفاوت معنی داری دارد.

چرا؟ خب، هنگام مشاهده تصویر استاتیک از یک شلوار، یا یک دست مبلمان، بررسی نمای کامل بصری و واقع بینانه درباره این که این محصول به صورت حضوری مشاهده می شود، دشوار است. مثلا می توان بررسی کرد که لباس از زوایای مختلف، قد و سایز آن  چگونه است تا خرید آن راحت تر شود.

تمام صنایع و کسب وکارها باید از ویدیو تبلیغاتی بهره ببرند. تیزر و ویدیو تبلیغاتی می تواند اعتماد مخاطب را به کار شما بالا برده و در عین حال به آینده کار شما کمک کند.

[ratings]

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *