مقایسه عکسها قبل و بعد از ویرایش پروژه


توضیحات پروژه عکاسی از سنگ های صادراتی

سال اجرای پروژه: خرداد 98

نام پروژه: عکاسی تبلیغاتی از سنگهای صادراتی

نام کارفرما: آقای کامران گلکار

مدت زمان اجرا: 2 هفته


عکاسی از سنگ یکی از خدمات عکاسی حرفه ای استودیو لحظه نگاری است. از مواردی که در عکاسی از سنگها باید به آن توجه داشت نور و براقی سطح سنگ است که به ساب براق یا پولیش در اصطلاحات عامیانه شناخته می شود، برای تشخیص یک عکس حرفه ای از غیر حرفه ای می توان به مواردی چون رعایت انعکاس نور، نورپردازی صحیح، تغییر رنگ واقعی سنگ در عکس، نمایش دقیق و حرفه ای جزئیات سنگ در عکس و …  توجه کرد.

تمامی موارد ذکر شده از موارد بسیار مهم، حساس و پیچیده در عکاسی است و در صورت عدم رعایت این موارد، عکس‌های گرفته شده از کیفیت نامطلوبی برخوردار خواهند بود و نمی تواند طرح، نقش، رنگ و زیبائی واقعی سنگ را برای مشتریان به نمایش در بیاورد.

لذا وجود یک عکاسی حرفه ای و با تجربه در زمینه عکاسی سنگ ساختمانی می تواند معظلات مذکور را حل نموده و خروجی با کیفیت و جذابی را از عکاسی سنگ ساختمانی به ارمغان بیاورد.

استودیو لحظه نگاری با طراحی و ایده پردازی خلاقانه و با مجهزترین تجهیزات عکاسی به شما کمک می‌کنند تا آنچه را که می‌خواهید در معرض نمایش قرار دهید، به صورت شکیل تر و حرفه‌ای تر نمایش دهید. تیم ما شما را به یک مشاوره حرفه ای در زمینه کاریتان دعوت می‌کند. همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

با امتیاز دهی به ما در ارائه مقاله بهتر کمک کنید *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاگر سوالی دارید تماس بگیرید
×

سلام!

اگر از ما درباره عکاسی و قیمت عکاسی سوالی دارید ما در واتس اپ پاسخ گوی شما هستیم 

×