ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی همیشه یکی از روش های فوق العاده برای ارتقاء مشاغل شما بوده است. در حقیقت تبلیغات تلویزیونی برای دهه ها موثرترین شکل تبلیغات رسانه ای بوده است. که با آمدن اینترنت همه چیز تغییر کرد.

این روزها مردم حجم عظیمی از تبلیغات خود را در اینترنت به اشتراک می گذارند. پلتفرم هایی مانند یوتیوب، فیس بوک، اینستاگرام و دیگر پلتفرم ها، مهمترین انتخاب ها برای به اشتراک گذاری فیلم های تبلیغاتی هستند. در واقع از طریق این ویدیو هست که به صورت آنلاین با جهان اطراف خود در تماس هستند.

اکنون دیگر ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی توسط شرکت های تبلیغاتی و فقط برای تلویزیون ساخته نمی شود. گروه های تبلیغاتی می توانند آن ها را برای شبکه های اجتماعی آماده کنند که مقرون به صرفه تر و آسان تر هستند. به این ترتیب می توان آن ها را به راحتی توسط گوشی های هوشمند خود ببینید.

استودیو عکاسی لحظه نگاری، یکی از راه های انجام تبلیغات را انواع تیزرهای تبلیغاتی دانسته و این توانایی را دارد که به شما علاوه بر عکاسی تبلیغاتی در ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی کمک کند، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با ما تماس بگیرید.

 

هدف از ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی


تمام تیزرهای تبلیغاتی باید با یک هدف مشخص آغاز شوند. گروه تبلیغاتی باید زمان و هزینه زیادی را برای ایجاد یک تجربه شنیداری و تصویری قانع کننده صرف کند. در عین حال، باید بداند که مردم بعد از دیدن این تیزر تبلیغاتی قصد انجام چه کاری را دارند؟

چندین گزینه برای ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی وجود دارد:

پاسخی که به این سوال می دهید، در واقع می تواند تأثیر بسیاری در نوع تیزر تبلیغاتی کسب و کار شما بگذارد.

به طور مثال یک کارخانه ماشین سازی، مانند فورد، از تیزر تبلیغاتی برای نشان دادن ویژگی های این وسیله نقلیه و همچنین تجربه ای که این شرکت در ساخت ماشین دارد، استفاده می کند اما در مقابل آن شرکت های بیمه، از تیزر تبلیغاتی برای نشان دادن صرفه جویی ها استفاده می کند.
در حالی که هر دوی این تبلیغات برای شرکت های مربوطه بسیار خوب عمل می کند، ولی نمی توان از محتوای تیزر تبلیغاتی یک شرکت بیمه برای ساخت تیزر تبلیغاتی یک کارخانه ماشین سازی استفاده کرد.

خبر خوب این است که هنگامی که گروه تبلیغاتی لحظه نگاری می داند، مخاطب پس از تماشای تبلیغ چه کاری باید انجام دهد، معمولاً تصمیم گیری در مورد نوع تبلیغی که باید اجرا کنید بسیار ساده است. در ادامه انواع مختلفی از تیزر تبلیغاتی را مثال می زنیم.

انواع تیزرهای تبلیغاتی
انواع تیزرهای تبلیغاتی

انواع تیزرهای تبلیغاتی


1) تیزر تبلیغاتی از محصول

بهترین راه برای متقاعد کردن مخاطب در مورد این مساله که آیا این محصول می تواند مشکلات شما را حل کند، این است که نشان دهید چگونه کار می کند. برای همین تیزر تبلیغاتی که اطلاعاتی را منتقل می کند، بسیار موثر هستند، زیرا از لحاظ بصری نشان می دهند که محصول چه فوایدی برای خریدار دارد. دموی محصولات به دلیل ماهیت محصولات فیزیکی و نرم افزارها، به خاطر ماهیت خود، مناسب هستند.

2) تیزرهای تبلیغاتی حاوی نظرات مخاطبان و مشتریان

در این نوع ساخت تیزر تبلیغاتی، در واقع مصرف کنندگان کار تولید تیزر را دارند. گروه تبلیغاتی نیاز دارد که محصول را معرفی کرده و اجازه دهد، مشتریان صحبت کرده و در انتها راه های ارتباطی مناسب را معرفی کنند.

این نوع تیزر تاثیر مثبت فراوانی بر روی مخاطب خواهد گذاشت، زیرا مستقیما! افرادی را نشان می دهد که از محصول یا خدمات استفاده کرده اند. روش های بسیار کمی وجود دارد که این تجربه را به مخاطب معرفی کند.

در این نوع از تیزر تبلیغاتی ، گروه، یک داستانی را مشخص کرده و سوالات را مطرح کرده و مصرف کنندگان براساس همان داستان به سوال ها پاسخ می دهند. در غیر این صورت شما باید ساعت ها از یک مصرف کننده فیلمبرداری کنید تا پیغامی که لازم باشد را منتقل کند.

نکته دیگر این است که معمولاً اکثر مصرف کنندگانی که قرار است در این تیزر باشند، امکان دارد که اصلا تا به الان در مقابل دوربین قرار نگرفته باشند، و دوربین باعث می شود مضطرب شوند. سخنگویی که استرس داشته باشد، اعتماد بیننده را جلب نمی کند. پس گروه تبلیغاتی باید در مورد این شرایط آموزش و مهارت کافی داشته باشند.

3) ساخت تیزر تبلیغاتی آموزشی

در این نوع تیزر گروه های تبلیغاتی، مشکل به خصوصی را پیدا کرده، جامعه هدفی که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند را شناسایی می کند و در ساخت تیزر، راه حلی به آنها آموزش خواهد داد. در این تیزر فقط یکسری اطلاعات خاص به مصرف کننده داده می شود تا احساس خوبی داشته باشد ولی نه تمام اطلاعات که بتواند مشکل را برطرف کند. به عنوان مثال می توان به آن دسته از تیزر های تبلیغاتی در گروه های عکاسی اشاره کرد که در آن عکاسی کردن آموزش داده می شود.

در تیزرهای تبلیغاتی آموزشی باید توجه داشته باشید که محدوده زمانی اهمیت فراوانی دارد. این تیزر باید به اندازه کافی کوتاه باشد تا توجه آنها را جلب کند اما در عین حال هم به اندازه کافی طولانی باشد تا موضوع را در بر بگیرد.

یک تیزر چه همراه با مصاحبه باشد، چه آموزنده و یا نوع دیگر، تیزرهای تبلیغاتی همانطور که آموزشی هستند می توانند نظر مشتری را برای فروش به خود جلب کنند. این نوع تیزر باعث می شود مشتری با شرکت سازنده رابطه مثبتی را آغاز کنند.

4) تیزرهای تبلیغاتی از پشت صحنه

تیزرهای تبلیغاتی از پشت صحنه، مخصوصا در مورد محصولی که علاقه مندان بسیاری دارد، بسیار موثر است. این نوع تیزر تبلیغاتی باعث می شود که مشتری اطلاعات بیشتری از محصول مورد علاقه خود به دست آورد.

این نوع تیزر تبلیغاتی به جای این که بخواهد به ببیننده ثابت کند که کیفیت محصول عالی است، یک روایت داستانی از نحوه آماده شدن آن است. تاثیری که این روش دارد، بهتر از تاثیری است که آن جمله نمی تواند بگذارد. در این مدل از انواع تیزر تبلیغاتی، گروه سعی می کنند با نشان دادن جزئیات ساخت محصول یا آماده شدن خدمات، علت با ارزش بودن محصول نمایش داده شود.

[ratings]

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *