چرا نیاز به تیزر داریم؟

احتمالا در این موضوع که برای معرفی کسب و کارمان به تیزر نیاز داریم هم عقیده‌ایم. حالا با هم ببینیم با ساخت یک تیزر حرفه‌ای چه اتفاقی برای کسب و کارمان رخ می‌دهد.  محتوای ویدیویی به دلیل ترکیب حرکت و صدا در ایجاد تعامل بیشتر و قوی‌تر میان مصرف‌کننده و تولید‌کننده بسیار تعیین کننده‌است و می‌تواند نظر مخاطب را به تیزر تبلیغاتی جلب کند. چون هردوی این موارد نقش مهمی در انتقال یک پیام کارآمد به مخاطب دارند و ازین رو منجر به تعامل بهتر با آن می‌شوند. از طرفی کاربران به طور طبیعی تمایل بیشتری برای به اشتراک‌گذاری ویدیوها دارند، زیرا در هر دقیقه بیش از هزاران ویدیو توسط کاربران نت به اشتراک گذاشته می‌شود. به علاوه نسبت به تبلیغات بنری معمولی، تیزر تبلیغاتی داستان بهتری به مخاطب منتقل می‌کند، بنابراین نه‌تنها می‌تواند به جذب مخاطبان بهتر کمک کند، بلکه کلیک‌های بیشتری نیز دریافت می‌شود.

 

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و وسعت استفاده از آن، در حال حاضر بسیاری از کسب‌وکارها برای تبلیغات و شناساندن خود به دیگران از اینترنت و فضای مجازی استفاده می‌کنند. به‌طوری‌که امروزه در انواع پلتفرم‌ها مانند یوتیوب، فیس بوک، اینستاگرام و… شاهد به اشتراک‌گذاری فیلم‌ها و انواع تیزر تبلیغاتی یا صنعتی بسیاری از این کسب‌وکارها هستیم. در واقع امروزه این کسب‌وکارها به کمک انواع تیزرهای تبلیغاتی و صنعتی می‌توانند در دنیای امروز با مردم سایر نقاط جهان در ارتباط باشند

ساخت تیزر تبلیغاتی شرکت اسپینل

این تیزر با هدف نمایش امکانات، تجهیزات و ماشین آلات شرکت برای فراهم سازی زمینه صاردات محصول به کشور آلمان ساخته شد. از طرفی محل خط تپلید هنوز درگیر طرح های توسعه و ساخت ساز های نهایی بود. ما سعی کردیم که در فرآیند پیش تولید و تولید زوایا و لوکیشن های انتخاب شود که بیشترین فضای ممکن از خط تولید نمایش داده شود.
تیم فیلمبرداری: جواد عابدین، علی عابدینی
تدوین: علی عابدینی
تیم کارگردانی: محمود مرعشی، فاطمه روحانی

تیزر صنعتی و تبلیغاتی چیست؟

تیزر تبلیغاتی در واقع بخشی از بازاریابی ویدیویی است که برای تبلیغ در پلتفرم‌های خاص به منظور متقاعد کردن مشتریان به توجه یا بازدید از برند شما تولید می‌شوند. تیزر تبلیغاتی بیشتر برای فروش‌های بزرگ استفاده می‌شوند، در‌حالی‌که بازاریابی تبلیغاتی شامل تمام راه‌هایی است که برند شما با مخاطبان شما ارتباط برقرار می‌کند. در گذشته از تیزر تبلیغاتی فقط در تلویزیون استفاده می‌شد، اما این روزها گروه‌های تبلیغاتی می‌توانند آن‌ها را برای شبکه‌های اجتماعی آماده کنند.

تیزر‌های صنعتی نیز ماهیت مشابه دارند. آن‌ها برای نشان دادن بهتر و دقیق‌تر فضا‌های صنعتی به کار می‌روند و علاوه بر تبلیغات گسترده‌ی تلویزیونی و شبکه‌های اجتماعی در نمایشگاه‌های متفاوت و تاثیرگذار نشان داده می‌شوند. نمایشگاه‌های تخصصی و وب‌سایت اختصاصی کارخانه‌ها مکان مناسبی برای معرفی و نمایش نقطه قوت و مزایای صنعت و کسب و کار شما‌ست.

 

تیزر تبلیغاتی شرکت اعتماد کابل

ساخت تیزر تبلیغاتی با نورپردازی پلان به پلان سینمایی به همراه موشنگرافی های سه بعدی

کارگردان: مازیار خلیقی

کارفرما: اعتماد کابل البرز

تیزر صنعتی و تبلیغاتی شرکت اصفهان کوپلیمر

 تیزر تبلیغاتی این شرکت در سه روز متوالی فیلمبرداری شد. از چالشهای فیلمبرداری این پروژه استفاده از مواد اولیه سمی و خطرناک در فرآیند تولید محصولات بود که نیازمند دقت و مراقبت بیش از پیش تیم بود.

به شرایط بالا آب و هروای نا پایدار و بارانی را هم اضافه کنیم که استفاده ما از نور آفتاب رو محدود میکرد. ولی در نهایت با تلاش تیم فیلمبرداری و کارگردانی و همکاری بسیار خوب پرسنل شرکت امکان اتمام پروژه در این شرایط فراهم شد.

تیم فیلمبرداری: حسین محمدی ، محمدحسین محبی

تدوین: محمود مرعشی، محمدحسین محبی

تیم گارگردانی: مازیار خلیقی، محمود مرعشی، فاطمه روحانی

تیزرهای صنعتی

تیزرهای صنعتی به دلیل ماهیت فضاهای صنعتی چالش‌ها و دشواری‌های خود را دارند اما وقتی بر آن‌ها غلبه کنیم، نتیجه کار چیزی نیست جز نمایش قدرت و عملکرد یک محیط صنعتی که می‌تواند کارگاه، کارخانه یا هر واحد تولیدی دیگر باشد. تیزر‌ها بسته به محیط شما و امکانات و هزینه‌ای که برای ساخت آن‌ها در نطر گرفته‌اید، می‌توانند در کیفیت‌های متفاوت ارائه شوند. یکی از این تفاوت‌ها نورپردازی حین فیلمبرداری است. تیزر روبرو یکی از آن‌هاست که به صورت کامل و در هر صنحنه نورپردازی شده‌است.

تیزر تبلیغاتی چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

استفاده از تیزرهای تبلیغاتی این امکان را برای شما فراهم می‌کند که در یک جست‌وجوی ساده گروه شما در مقایسه با تبلیغات متنی، کمی بیشتر به کاربران اینترنت نشان داده شوید. در واقع گام بعدی برای برقراری ارتباط با کاربران و ایجاد اعتماد در آن ها، استفاده از این تیزرها برای تبلیغ کسب‌وکارتان است. به این ترتیب اگر خدماتی را ارائه می‌دهید، کاربر می‌تواند ببیند چه کسی ممکن است به او سرویس دهد و یا اگر محصولی را ارائه می‌دهید، می‌توانند آن را دیده و با نحوه‌ی کار آن آشنا شوند. اگر در حال حاضر تا حدودی در بازار کار خود تثبیت شده‌اید، پس انتشار تیزر تبلیغاتی در محیط اینترنت به منظور برندسازی و حفظ بازار برای شما عالی خواهد بود.

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی علاوه بر تکنیک‌ و تجهیزات مشابه که در محتوای ویدیویی دیگر استفاده می‌شود، نیازمند ایده پردازی، استفاده از لولیشن‌های مناسب جهت پرداختن به ایده‌ی مورد نظر و حضور انسان یا در اصطلاح مدل و پرسوناژ است. البته لازن نیست تمامی این‌ها  در هر تیزر تبلیغاتی باشد و بنا بر ایده‌ي آن استفاده می‌شود. در تیزر روبرو یک نمونه از تیزر تبلغاتی استودیو لحظه‌نگاری را می بینید.

مزایای نمایش تیزر تبلیغاتی در نمایشگاه ها

استفاده از تیزر تبلیغاتی می‌تواند محصولات و خدمات شما را به‌گونه‌ای توضیح دهد که توضیح چهره به چهره نمی‌تواند.

این تیزرها می‌تواند به‌عنوان یک ابزار فروش یا شروع مکالمه عمل کند تا بازدیدکنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر به سمت غرفه نمایشگاه شما بیایند. تیزر تبلیغاتی می‌تواند بازدیدکنندگان را برای مدت طولانی‌تری در غرفه نگه دارد و اگر تیم فروش شما با بازدیدکنندگان دیگر مشغول است، فرصت کافی برای برگشتن به آن بازدیدکننده داشته باشد.

تیزر تاثیر ماندگاری ایجاد می‌کند. بنابراین احتمال اینکه نام تجاری شما به خاطر سپرده شود، بیشتر است. همه موارد گفته شده در بالا، عالی خواهند بود،اما دلیل اصلی ساخت تیزر تبلیغاتی این است که روز به روز، افراد بیشتری ویدیوهای آنلاین را تماشا می‌کنند. شما می‌توانید مخاطبان خود را به افرادی تقسیم کنید که بیشتر با شما تعامل دارند.

تیزر تبلیغاتی برای وسایل خانه و آشپزخانه برند EDK

در این تیزر سعی کردیم فضای استفاده از محصول را برای مخاطب بازسازی کنیم استفاده از نماهای روشن و نمایش فضای لوکس برای ایجاد حس مثبت در مخاطب استفاده شده اند و خط داستانی تیزر فرآیند آماده سازی میز برای ورود مهمان است.

تیم فیلمبرداری: حسین محمدی

 تدوین: محمد حسین محبی مدل: خانم موعود تقیان تیم

 کارگردانی: محمود مرعشی فاطمه روحانی

تیزر تبلیغاتی چایی مکلین فیلمبرداری به وسیله ربات

یکی از امکانات و تجهیزات فیلمبرداری که می‌تواند به تیزر شما جلوه‌ی بصری فوق العاده‌ای بدهد و تصاویری تولید کند که نمی‌شود با دوربین و تجهیزات پایه‌ای گرفت استفاده از ربات در ساخت تیزر است. این امکان به ویژه برای معرفی محصولات بسیار مناسب بوده و پیاده‌سازی ایده‌ را برای فیلمبردار آسان‌تر می‌کند.
ساخت تیزر تبلیغاتی به وسیله فیلمبرداری با ربات با امکان حرکت در 7 محور
کارگردان: مازیار خلیقی
کارفرما: چای مکلین

با ما در ارتباط باشید.

 پروژه خود را توضیح داده و از ما مشاوره بگیرید.

استودیو لحظه نگاری این آمادگی را دارد که در کوتاه‌ترین زمان به شما مشاوره رایگان دهد.

تیزر تبلیغاتی دستگاه مکش خارج دهانی EXOVAC
این دستگاه با توجه به شرایط حاد بیماری کرونا برای دندانپزشکان طراحی گردیده است. در ساخت تیزر سعی ما شده برای تمامی توضیحاتی که در نریشن وجود دارد مابه ازای تصویری وجود داشته باشد.
تیم فیلمبرداری: عماد نعمتی، سجاد اصلانی
تدوین: سجاد اصلانی
تیم کارگردانی: محمود مرعشی، فاطمه روحانی

تیزر تبلیغاتی از کالکشن پاییز برند دیورسو فیلمبرداری به وسیله ربات
فیلمبرداری به کمک ربات در جهات مختلف که قابلیت حرکت در هفت محور را دارا می باشد. این فیلم‌برداری امکان گرفتن نماهایی را خواهد داد که با هیچ تجهیز دیگری قابل برداشت نیست. این تکنولوژی یکی از شیوه‌های نوین و به‌روز فیلمبرداری در دنیاست.
کارگردان: مازیار خلیقی
کارفرما: برند دیورسو

تیزر تبلیغاتی دستگاه آبکاری شرکت زرفن
این دستگاه اولین نمونه‌ی ساخته شده‌ی داخلی است که توسط شرکت زرفن ساخته شده و هدف از فیلمبرداری آن معرفی کامل دستگاه و امکانات آن بود. با توجه به اینکه دستگاه در محیط بسته بوده و تنها سوژه‌ی قابل نمایش بوده، نورپردازی مناسب و استفاده از پرسوناژ برای بهتر نمایش دادن امکانات دستگاه به کار برده شده است.
تیم فیلمبرداری: جواد عابدین، سمانه ساعدی
تدوین: محمود مرعشی
تیم کارگردانی: محمود مرعشی، فاطمه روحانی

تیزر تبلیغاتی شرکت آریا پلیمر پیشگام
مدیریت شرکت آریا پلیمر پیشگام درنظر داشت برای مراسم جشن پایان سال شرکت یک ویدئو تبلیغاتی از خط تولید و واحد اداری شرکت تهیه نماید و با ترکیب این ویدئو با تصاویری از افتخارات شرکت ضمن نمایش دست آورد ها شرکت قدردانی خود از زحمات پرسنل را نیز نشان دهد و با توجه به محدودیت زمانی شدید با همکاری صمیمانه پرسنل شرکت و البته دقت و سرعت بالای تیم لحظه نگاری کل فرآیند فیلمبرداری ادیت و تدوین در کمتر از ۴ روز انجام شد.
فیلمبرداری: عماد نعمتی
ادیت و تدوین: سجاد اصلانی
تیم کارگردانی: محمود مرعشی وفاطمه روحانی

تیزر تبلیغاتی شرکت برنامه نویسان نو اندیش پاسارگاد
این تیزر تبلیغاتی برای نمایش امکانات، زیرساخت ها و فرآیند خدمات پشتیبانی و پس از فروش شرکت برای ارائه به مخاطبان ساخته شده و سعی ما بر آن بوده که بتوانیم ساختار اداری شرکت رو در این مدت کوتاه برای بیننده تشریح کنیم.
تیم فیلمبرداری: عماد نعمتی، سجاد اصلانی
تدوین: سجاد اصلانی
تیم کارگردانی: محمود مرعشی، فاطمه روحانی

تیزر نمایشگاهی شرکت شایا کنترل در نمایشگاه برق و اتوماسیون اصفهان
این تیزر تبلیغاتی برای نمایش امکانات، زیرساخت ها و فرآیند خدمات پشتیبانی و پس از فروش شرکت برای ارائه به مخاطبان ساخته شده و سعی ما بر آن بوده که بتوانیم ساختار اداری شرکت رو در این مدت کوتاه برای بیننده تشریح کنیم.
تیم فیلمبرداری: عماد نعمتی، سجاد اصلانی
تدوین: سجاد اصلانی
تیم کارگردانی: محمود مرعشی، فاطمه روحانی

تیزر تبلیغاتی برای وب‌سایت

برای مخاطبان سایت شما، اغلب نادیده گرفتن تبلیغات متنی آسان‌تر است، زیرا ارتباطی پویا برقرار نخواهد کرد. اما با تیزر تبلیغاتی می‌توانید از تکنیک‌های بازاریابی احساسی استفاده کنید. می‌توانید از موسیقی، رنگ‌ها، صداگذاری و موارد دیگر برای برانگیختن واکنش احساسی مخاطب استفاده کنید تا آنها را وادار کند با کسب‌وکار شما ارتباط برقرار کند. هرچه این تبلیغات برای مشتریان بالقوه، واکنش احساسی بیشتری ایجاد کند، احتمال بیشتری دارد که افراد کسب‌وکار شما را به خاطر بیاورند و به این ترتیب مردم به کمک سایت شما با برندتان آشنا می‌شوند.در روبرو یک نمونه‌ي دیگر از تیزر را ببینید.

تیزر تبلیغاتی شرکت نانوپارس
این تیزر در یک روز فیلمبرداری شد همزمانی روز فیلمبرداری با فراگیری ابتلا به کرونا تعداد از اعضای تیم رو در روز فیلمبرداری خانه نشین کرد ولی بقیه اعضای تیم با همکاری پرسنل شرکت کار رو به پایان رساندند
تیم فیلمبرداری: جواد عابدین، علی عابدینی
تدوین: محمود مرعشی
تیم کارگردانی: جواد عابدین، فاطمه روحانی

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی توسط گروه عکاسی لحظه نگاری

برای ساختن ویدیوهای تبلیغاتی جالب و حتی هیجان انگیز برای خود نیازی به یک دوربین رده بالا، یا یک استودیوی تدوین، یا مدرک فیلمبرداری ندارید. شما فقط به کمی صبر، تخیل و انگیزه برای تلاش برای کمال نیاز دارید. ساخت یک تیزر تبلیغاتی توسط گروه عکاسی لحظه‌نگاری، مراحلی دارد که در ادامه به این موضوع می‌پردازیم.

مرحله 1: تحقیق و برنامه‌ریزی

هر استراتژی تبلیغاتی موفق نیاز به برنامه‌ریزی و تحقیق دقیق دارد. این مهم است بدانید برای چه چیزی تلاش می‌کنید، چرا باید تیزر تبلیغاتی بسازید و برای رسیدن به این هدف چگونه برنامه‌ریزی کنید.

مرحله 2: نوشتن فیلمنامه

فیلمنامه تیزر تبلیغاتی شبیه به طرح کلی یک پست وبلاگ یا مقاله است، اما دستورالعمل‌های خاصی در مورد نحوه ساخت تیزر دارد. بخش‌های اصلی فیلمنامه صحنه‌ها هستند که به ترتیب از ابتدا تا انت‍یده توسط تیم برنامه‌ریزی می‌شوند.

مرحله 3: نوشتن فیلمنامه

استوری برد دنباله‌ای از طراحی‌های هر صحنه روی کاغذ است که معمولاً با برخی جهت‌ها و دیالوگ‌ها برای تولید فیلم یا تلویزیون همراه است و نمایانگر نماهای برنامه‌ریزی‌شده است. بعد از آماده شدن فیلمنامه تیزر تبلیغاتی، زمان تجسم فرا می‌رسد که این کار با تهیه استوری بورد تیزر تبلیغاتی میسر خواهد شد.

گروه عکاسی لحظه نگاری برای تهیه استوری برد به دو طریف عمل می‌کند. گاهی از نرم‌افزارهای مخصوص ساخت استوری بورد استفاده می‌کند و گاهی به صورت ترسیم د‍ستی روی کاغذ و فلش کارت آن را تهیه می‌کند.

مرحله 4: تولید و ساخت تیزر

در این مرحله گروه لحظه نگاری آماده تولید تیزر تبلیغاتی است. این مرحله و مرحله بعدی یعنی ادیت فیلم برای ساخت تیزر تبلیغاتی ممکن است با هم همپوشانی داشته باشند. فیلم و تصاویری که برای تولید تیزرهای متحرک و لایو اکشن، استفاده می‌کنیم، می‌تواند برای ادیت و ویرایش نیز مورد استفاده قرار گیرد. اما مراحل تولید و ویرایش برای تیزرهای انیمیشنی یا فوتیج سفارشی، مجزا هستند و شامل یک مرحله قبل و بعد است.

مرحله 5: ادیت ویدیو برای ساخت تیزر تبلیغاتی

در این مرحله از ساخت تیزر تبلیغاتی، کنار هم قرار دادن صحنه‌ها در ادیت فیلم، تماماً بر اساس متن فیلمنامه، طراحی استوری بورد و همچنین اضافه کردن تمام کارهای لازم برای کامل کردن تیزر تبلیغاتی انجام می‌شود.

مرحله 6: بررسی نهایی

قبل از اینکه تیزر تبلیغاتی 100% آماده شود، نیاز به بررسی نهایی دارد. در این مرحله گروه عکاسی لحظه نگاری بررسی می‌کند که همه اطلاعات صحیح باشد و همه تصاویر، ویدیوها و موسیقی‌ها بدون حق امتیاز باشند و شامل قانون کپی رایت نشوند. علاوه بر این از همکاران خود بازخورد می‌خواهد و از دوستان صاحب نظر خود درخواست می‌کند که نگاه دوباره‌ای به تیزر تبلیغاتی آماده شده بیندازند و نظر خود را به ایشان انتقال دهند.

مرحله 7: خروجی گرفتن از ویدیو و به اشتراک گذاری تیزر

ویدیوهای تبلیغاتی معمولاً باید به صورت فایل MP4 خروجی بگیریم تا دانلود شوند. این نوع فایل برای همه کانال‌های رسانه‌های اجتماعی کار می‌کند، اما وقتی صحبت از تبلیغات تلویزیونی می‌شود که در تلویزیون یا برخی سایت‌ها پخش می‌شوند، باید نیازهای خاص آن‌ها را بدانیم. گاهی اوقات، بهتر است ویدیوی خود را با فرمت MOV خروجی بگیریم. همیشه بهترین کار این است که به عنوان یک ویدیو با وضوح بالا خروجی بگیریم. به این ترتیب، در همه وسایل الکترونیکی با کیفیت عالی دیده می‌شود. اگر بخواهیم کیفیت بصری درجه یک داشته باشیم، HD نیز یک گزینه عالی است.

با ما در ارتباط باشید.

 پروژه خود را توضیح داده و از ما مشاوره بگیرید.

استودیو لحظه نگاری این آمادگی را دارد که در کوتاه‌ترین زمان به شما مشاوره رایگان دهد.

تیزر تبلیغاتی چایی مکلین فیلمبرداری به وسیله ربات شماره 2

این تیزر تبلیغاتی برای نمایش امکانات، زیرساخت ها و فرآیند خدمات پشتیبانی و پس از فروش شرکت برای ارائه به مخاطبان ساخته شده و سعی ما بر آن بوده که بتوانیم ساختار اداری شرکت رو در این مدت کوتاه برای بیننده تشریح کنیم.

ساخت تیزر تبلیغاتی به وسیله فیلمبرداری با ربات با امکان حرکت در 7 محور
کارگردان: مازیار خلیقی
کارفرما: چای مکلین

تیزر صنعتی و تبلیغاتی شرکت صبا فولاد
فیلمبرداری: فرزاد خبوشانی
تدوین: عماد نعمتی

تیزر صنعتی پترو اکسیر آسیا ورژن کامل
کارگردان: مازیار خلیقی
کارفرما: شرکت پترو اکسیر آسیا

ویژگی های یک تیزر

هر تیزر شامل بعضی اصول پایه و استانداردهایی است که شخص یا گروه حرفه‌ای سازنده‌ی آن باید از این ویژگی‌ها اطلاعات کامل داشته باشند. در واقع این ویژگی‌ها به آن‌ها کمک می‌کند تا به یک مدل ذهنی یا Mindset متناسب با آن برسند. برخی از ویژگی‌های مهم در طراحی تیزرهای شامل موارد زیر هستند:
توجه به چند ثانیه اول تیزر: شروع ویدیو شما بسیار مهم است. باید فورا توجه آنها را جلب کنید تا مشتریان تبلیغ شما را نادیده نگیرند و کلیک کنند. بهتر است تیزر خود را با بیانیه‌ای شروع کنید که علاقه‌ی افراد در بازار هدف شما را برانگیزد.
برجسته و چشمگیر کردن برند: چرا بینندگان باید به برند شما علاقه‌مند باشند؟ به این سوال در تیزر تبلیغاتی خود پاسخ دهید به گونه‌ای که بر روی آنچه که شرکت شما را در کاری که انجام می‌دهد، عالی می‌کند؛ تاکید بیشتری داشته باشید.

تیزر صنعتی کارخانه خوراک دام شرکت دامداران دالان‌کوه

استودیو عکاسی لحظه نگاری به کمک متخصصین مجرب و تجهیزات مناسب می تواند علاوه بر عکاسی صنعتی در ساخت تیزر صنعتی شما را همراهی و از این طریق به شما برای رساندن پیام خود به مخاطبان کمک کند. ویدیویی که ماحظه می کنید مربوط به تیزر صنعتی تبلیغاتی کارخانه دالانکوه می باشد که توسط تیم استودیو لحظه نگاری ساخته شده است.
تیم فیلمبرداری: عماد نعمتی، سجاد اصلانی
تدوین: سجاد اصلانی
تیم کارگردانی: محمود مرعشی، فاطمه روحانی

زمان‌بندی تیزر ویدیو: از تبدیل تیزر خود به مستند خودداری کنید. اکثر تیزرهای آنلاین 30 ثانیه یا کمتر هستند. هنگام ایجاد اسکریپت برای ویدیو، این زمان بهینه را در نظر داشته باشید.
نمایش وجه تمایز خود و علت انتخاب شما توسط مشتری: تیرز شما باید به بینندگان بگوید که چرا باید برند شما را انتخاب کنند. چه چیزی باعث می‌شود محصولات یا خدمات شما، انتخاب درستی برای آنها باشند؟ خواه ارزش بالای محصول یا خدمات باشد، گارانتی نامحدود آن باشد، یا تکنولوژی جدید برای ایجاد یک محصول جدید باشد، باید به بینندگان این دلایل را ارائه دهید.
استفاده: کال تو اکشن(Call To Action): هدف از هر کال تو اکشن، تشویق افراد به انجام نوعی اقدام است. تبلیغات شما نباید متفاوت باشد.

تیزر صنعتی پترو اکسیر آسیا ورژن کوتاه
کارگردان: مازیار خلیقی
کارفرما: شرکت پترو اکسیر آسیا

تیزر صنعتی و تبلیغاتی برای شرکت صبا فولاد
فیلمبرداری: فرزاد خبوشانی
تدوین: عماد نعمتی