با توجه به پیشرفت تکنولوژی و وسعت استفاده از آن، در حال حاضر بسیاری از کسب‌وکارها برای تبلیغات و شناساندن خود به دیگران از اینترنت و فضای مجازی استفاده می‌کنند. به‌طوری‌که امروزه در انواع پلتفرم‌ها مانند یوتیوب، فیس بوک، اینستاگرام و... شاهد به اشتراک‌گذاری فیلم‌ها و انواع تیزر تبلیغاتی بسیاری از این کسب‌وکارها هستیم. در واقع این کسب‌وکارها به کمک انواع تیزرهای تبلیغاتی است که می‌توانند در دنیای امروز با مردم سایر نقاط جهان در ارتباط باشند.

تیزر تبلیغاتی چیست؟


تیزر تبلیغاتی در واقع بخشی از بازاریابی ویدیویی است که برای تبلیغ در پلتفرم‌های خاص به منظور متقاعد کردن مشتریان به توجه یا بازدید از برند شما تولید می‌شوند. تیزر تبلیغاتی بیشتر برای فروش‌های بزرگ استفاده می‌شوند، در‌حالی‌که بازاریابی تبلیغاتی شامل تمام راه‌هایی است که برند شما با مخاطبان شما ارتباط برقرار می‌کند. 

با توجه به اینکه در گذشته از تیزر تبلیغاتی فقط در تلویزیون استفاده میشد، این روزها گروه‌های تبلیغاتی می‌توانند آن‌ها را برای شبکه‌های اجتماعی آماده کنند. به این ترتیب برای صاحبان کسب و کار مقرون به‌صرفه‌تر و آسان‌تر نیز تمام شده و با گوشی‌های هوشمند نیز به راحتی قابل مشاهده است.

ساخت تیزر تبلیغاتی برای نمایشگاه و سایت

ساخت تیزر تبلیغاتی برای نمایشگاه و سایت

 

تیزر تبلیغاتی از کالکشن پاییز برند دیورسو فیلمبرداری به وسیله ربات

 

فیلمبرداری به کمک ربات در جهات مختلف که قابلیت حرکت در 7 محور را دارا می باشد. گارگردان: مازیار خلیقی کارفرما: برند دیورسو

تیزر تبلیغاتی برای وسایل خانه و آشپزخانه برند EDK

در این تیزر سعی کردیم فضای استفاده از محصول را برای مخاطب بازسازی کنیم استفاده از نماهای روشن و نمایش فضای لوکس برای ایجاد حس مثبت در مخاطب استفاده شده اند و خط داستانی تیزر فرآیند آماده سازی میز برای ورود مهمان است. تیم فیلمبرداری: حسین محمدی تدوین: محمد حسین محبی مدل: خانم موعود تیم گارگردانی: محمود مرعشی فاطمه روحانی

 

تیزر تبلیغاتی دستگاه مکش خارج دهانی EXOVAC

 

این دستگاه با توجه به شرایط حاد بیماری کرونا برای دندانپزشکان طراحی گردیده است. در ساخت تیزر سعی ما شده برای تمامی توضیحاتی که در نریشن وجود دارد مابه ازای تصویری وجود داشته باشد تیم فیلمبرداری: عماد نعمتی – سجاد اصلانی تدوین: سجاد اصلانی تیم کارگردانی: محمود مرعشی – فاطمه روحانی

       

تیزر تبلیغاتی شرکت آریا پلیمر پیشگام

مدیریت شرکت آریا پلیمر پیشگام درنظر داشت برای مراسم جشن پایان سال شرکت یک ویدئو تبلیغاتی از خط تولید و واحد اداری شرکت تهیه نماید و با ترکیب این ویدئو با تصاویری از افتخارات شرکت ضمن نمایش دست آورد ها شرکت قدردانی خود از زحمات پرسنل را نیز نشان دهد و با توجه به محدودیت زمانی شدید با همکاری صمیمانه پرسنل شرکت و البته دقت و سرعت بالای تیم لحظه نگاری کل فرآیند فیلمبرداری ادیت و تدوین در کمتر از ۴ روز انجام شد فیلمبرداری: عماد نعمتی ادیت و تدوین: سجاد اصلانی تیم کارگردانی: محمود مرعشی - فاطمه روحانی


تیزر تبلیغاتی چایی مکلین فیلمبرداری به وسیله ربات

 

این تیزر تبلیغاتی برای نمایش امکانات، زیرساخت ها و فرآیند خدمات پشتیبانی و پس از فروش شرکت برای ارائه به مخاطبان ساخته شده و سعی ما بر آن بوده که بتوانیم ساختار اداری شرکت رو در این مدت کوتاه برای بیننده تشریح کنیم.

ساخت تیزر تبلیغاتی به وسیله فیلمبرداری با ربات با امکان حرکت در 7 محور کارگردان : مازیار خلیقی کارفرما: چای مکلین


تیزر تبلیغاتی چایی مکلین فیلمبرداری به وسیله ربات شماره 2

 

این تیزر تبلیغاتی برای نمایش امکانات، زیرساخت ها و فرآیند خدمات پشتیبانی و پس از فروش شرکت برای ارائه به مخاطبان ساخته شده و سعی ما بر آن بوده که بتوانیم ساختار اداری شرکت رو در این مدت کوتاه برای بیننده تشریح کنیم.

ساخت تیزر تبلیغاتی به وسیله فیلمبرداری با ربات با امکان حرکت در 7 محور کارگردان : مازیار خلیقی کارفرما: چای مکلین


تیزر نمایشگاهی شرکت شایا کنترل در نمایشگاه برق و اتوماسیون اصفهان

 

این تیزر تبلیغاتی برای نمایش امکانات، زیرساخت ها و فرآیند خدمات پشتیبانی و پس از فروش شرکت برای ارائه به مخاطبان ساخته شده و سعی ما بر آن بوده که بتوانیم ساختار اداری شرکت رو در این مدت کوتاه برای بیننده تشریح کنیم. تیم فیلمبرداری: عماد نعمتی – سجاد اصلانی تدوین: سجاد اصلانی تیم کارگردانی: محمود مرعشی – فاطمه روحانیتیزر تبلیغاتی صنایع چیلتن(مزرعه پرورش بز)

 

این تیزر تبلیغاتی برای نمایش امکانات، زیرساخت ها و فرآیند خدمات پشتیبانی و پس از فروش شرکت برای ارائه به مخاطبان ساخته شده و سعی ما بر آن بوده که بتوانیم ساختار اداری شرکت رو در این مدت کوتاه برای بیننده تشریح کنیم. تیم فیلمبرداری: عماد نعمتی – سجاد اصلانی تدوین: سجاد اصلانی تیم کارگردانی: محمود مرعشی – فاطمه روحانی


تیزر تبلیغاتی شرکت برنامه نویسان نو اندیش پاسارگاد

 

این تیزر تبلیغاتی برای نمایش امکانات، زیرساخت ها و فرآیند خدمات پشتیبانی و پس از فروش شرکت برای ارائه به مخاطبان ساخته شده و سعی ما بر آن بوده که بتوانیم ساختار اداری شرکت رو در این مدت کوتاه برای بیننده تشریح کنیم. تیم فیلمبرداری: عماد نعمتی – سجاد اصلانی تدوین: سجاد اصلانی تیم کارگردانی: محمود مرعشی – فاطمه روحانی


 

انواع تیزر تبلیغاتی


تیزرهای تبلیغاتی بر اساس فاکتورهای مختلفی همچون نیازهای مشتری، اهداف و همچنین بودجه‌ی در نظر گرفته شده، دارای انواع گوناگونی است که در اینجا به آنها اشاره می‌کنیم:

تیزرهای تبلیغاتی رئال یا واقعی

این تیزر در لوکیشن‌های واقعی و مرسوم مانند خانه، مغازه، خیابان و ... ساخته می‌شود و دیجیتال زیاد در آن دخیل نبوده، به‌طوری‌که هیچ افکت و یا جلوه‌های خاصی در آن استفاده نمی‌شود. مانند تیزری که جهت نمایش دادن مراحل تولید یک محصول ساخته می شود.

 این نوع تیزرها می‌توانند یک بازیگر یا سخنگوی کاریزماتیک را به نمایش بگذارند یا افراد دفتر شما را نشان دهند. علاوه‌بر این آنها می‌توانند خنده‌دار یا آموزنده، سرگرم‌کننده یا آموزشی باشند. 

انیمیشن

انیمیشن یک سبک ویدیویی است که از بسیاری از تصاویر ثابت ساخته شده است. هنگامی که تصاویر یکی پس از دیگری با هم پخش می‌شوند، توهم حرکت را ایجاد می‌کنند. این سبک برای به تصویر کشیدن چیزی که در دنیای واقعی یافت نمی شود، عالی است. 

این تیزرها بسیار جذاب بوده و به دو دسته دو بعدی و سه بعدی تقسیم‌بندی می‌گردند که برای نمایش در تلویزیون مناسب هستند و ساخت نمونه‌های سه بعدی آن نیاز به بودجه و زمان بیشتری دارد.

تیزرهای تبلیغاتی تخته سفید

تیزر تخته سفید، انیمیشنی با داستانی خلاقانه است که تصاویری را روی یک تخته سفید نشان می‌دهد و این طرح‌ها توسط هنرمندانی کشیده شده و ضبط می‌شوند. 

موشن گرافیک

به سبکی از انیمیشن که از متن و اشکال، برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنند، موشن گرافیک گفته می‌شود. اما این نوع ویدئوها داستانی را بیان نمی‌کنند و در واقع موسیقی، صدا و صحبت‌ها در آن، کار انتقال اطلاعات را انجام می‌دهند. این نوع تیزر نیز دارای نمونه های دو بعدی و سه بعدی است و به دلیل زمان‌بر نبودن ساخت آن، هزینه کمتری برای آن در نظر گرفته می‌شود، بنابراین برای ارائه در صفحات مجازی و سایت‌ها مناسب است. 

تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام و شبکه های اجتماعی چیست؟

از آنجا که اینستاگرام یک پلتفرم تاثیرگذار با بیشترین تعداد نصب در بین کاربران است، می‌تواند بستر مناسب و قدرتمندی برای بازاریابی ویدیویی و جذب مخاطبان جوان محسوب شود. زیرا برندهای مختلف به کمک اینستاگرام و تعامل با مخاطبان خود می‌توانند، محصول خود را از طریق ترویج سبک زندگی تبلیغ کنند.

ویدیویی با مدت زمان بین 3 تا 60 ثانیه و متنی حداکثر 2200 کارکتری همراه با یک کال تو اکشن، می‌تواند به‌عنوان یک تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام استفاده شود. تیزر تبلیغاتی اینستاگرام از برگزاری یک رویداد در آینده نزدیک، معرفی محصول و خدمات یا برند را به آرامی اطلاع‌رسانی می‌کند. همچنین به عنوان کمپین‌های از پیش راه‌اندازی شده شناخته می‌شوند، به طوری که آنها از نشانه‌هایی برای ارائه نکاتی در مورد اطلاعیه به مخاطبان استفاده می‌کنند. شما حتی می‌توانید در پیج اینستاگرام خود تیزر تبلیغاتی بسازید، یا پستی را از صفحه فیس بوک خود تبلیغ کنید که حاوی ویدیو است.

تیزر تبلیغاتی برای سایت

برای مخاطبان سایت شما، اغلب نادیده گرفتن تبلیغات متنی آسان‌تر است، زیرا ارتباطی پویا برقرار نخواهد کرد. اما با تیزر تبلیغاتی می‌توانید از تکنیک‌های بازاریابی احساسی استفاده کنید. می‌توانید از موسیقی، رنگ‌ها، صداگذاری و موارد دیگر برای برانگیختن واکنش احساسی مخاطب استفاده کنید تا آنها را وادار کند با کسب‌وکار شما ارتباط برقرار کند. هرچه این تبلیغات برای مشتریان بالقوه، واکنش احساسی بیشتری ایجاد کند، احتمال بیشتری دارد که افراد کسب‌وکار شما را به خاطر بیاورند و به این ترتیب مردم به کمک سایت شما با برندتان آشنا می‌شوند.

گروه لحظه نگاری با ساخت تیزر تبلیغاتی و تیزر برای سایت، اینستاگرام، نمایشگاه ها به همراه اجرای سناریو و کارگردانی آن از صفر تا صد پروژه شما را به صورت کاملا برنامه ریزی شده اجرا و پیاده سازی می کند. 

ما بخشی از پروژه‌های تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام، سایت و نمایشگاه ها  را  در این صفحه قرار داده‌ایم و به مرور دیگر پروژه‌های خود را قرار خواهیم داد. شما دوستان برای دیدن نمونه های بیشتر می توانید با ما از طریق واتس اپ با ما در تماس باشید و اگر نیاز به استعلام قیمت دارید لطف در صفحه استعلام قیمت فرم را پر نموده تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

یادآور می شویم که تمامی فرمها در کمتر از یک ساعت بازبینی می شود.

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی توسط گروه عکاسی لحظه نگاری


برای ساختن ویدیوهای تبلیغاتی جالب و حتی هیجان انگیز برای خود نیازی به یک دوربین رده بالا، یا یک استودیوی تدوین، یا مدرک فیلم ندارید. شما فقط به کمی صبر، تخیل و انگیزه برای تلاش برای کمال نیاز دارید. ساخت یک تیزر تبلیغاتی توسط گروه عکاسی لحظه نگاری، مراحلی دارد که در ادامه به این موضوع می‌پردازیم.

مرحله 1: تحقیق و برنامه‌ریزی

هر استراتژی تبلیغاتی موفق نیاز به برنامه‌ریزی و تحقیق دقیق دارد. این مهم است که بدانید برای چه چیزی تلاش می‌کنید، چرا باید تیزر تبلیغاتی بسازید و برای رسیدن به این هدف چگونه برنامه‌ریزی کنید.

مرحله 2: نوشتن فیلمنامه

فیلمنامه تیزر تبلیغاتی شبیه به طرح کلی یک پست وبلاگ یا مقاله است، اما دستورالعمل‌های خاصی در مورد نحوه ساخت تیزر دارد. بخش‌های اصلی فیلمنامه صحنه‌ها هستند که به ترتیب از ابتدا تا انتها چیده توسط تیم برنامه‌ریزی می‌شوند.

مرحله 3: ترسیم استوری برد

استوری برد دنباله‌ای از طراحی‌های هر صحنه روی کاغذ است که معمولاً با برخی جهت‌ها و دیالوگ‌ها برای تولید فیلم یا تلویزیون همراه است و نمایانگر نماهای برنامه‌ریزی‌شده است. بعد از آماده شدن فیلمنامه تیزر تبلیغاتی، زمان تجسم فرا می‌رسد که این کار با تهیه استوری بورد تیزر تبلیغاتی میسر خواهد شد.

گروه عکاسی لحظه نگاری برای تهیه استوری برد به دو طریف عمل می‌کند. گاهی از نرم‌افزارهای مخصوص ساخت استوری بورد استفاده می‌کند و گاهی به صورت ترسیم دستی روی کاغذ و فلش کارت آن را تهیه می‌کند.

مرحله 4: تولید و ساخت تیزر

در این مرحله گروه لحظه نگاری آماده تولید تیزر تبلیغاتی است. این مرحله و مرحله بعدی یعنی ادیت فیلم برای ساخت تیزر تبلیغاتی ممکن است با هم همپوشانی داشته باشند. فیلم و تصاویری که برای تولید تیزرهای متحرک و لایو اکشن، استفاده می‌کنیم، می‌تواند برای ادیت و ویرایش نیز مورد استفاده قرار گیرد. اما مراحل تولید و ویرایش برای تیزرهای انیمیشنی یا فوتیج سفارشی، مجزا هستند و شامل یک مرحله قبل و بعد است.

مرحله 5: ادیت ویدیو برای ساخت تیزر تبلیغاتی

در این مرحله از ساخت تیزر تبلیغاتی، کنار هم قرار دادن صحنه‌ها در ادیت فیلم، تماماً بر اساس متن فیلمنامه، طراحی استوری بورد و همچنین اضافه کردن تمام کارهای لازم برای کامل کردن تیزر تبلیغاتی انجام می‌شود.

مرحله 6: بررسی نهایی

قبل از اینکه تیزر تبلیغاتی 100% آماده شود، نیاز به بررسی نهایی دارد. در این مرحله گروه عکاسی لحظه نگاری بررسی می‌کند که همه اطلاعات صحیح باشد و همه تصاویر، ویدیوها و موسیقی‌ها بدون حق امتیاز باشند و شامل قانون کپی رایت نشوند. علاوه بر این از همکاران خود بازخورد می‌خواهد و از دوستان صاحب نظر خود درخواست می‌کند که نگاه دوباره‌ای به تیزر تبلیغاتی آماده شده بیندازند و نظر خود را به ایشان انتقال دهند.

پس از آن، هرگونه تجدید نظر لازم را اعمال کرده، آخرین بازبینی‌ها را انجام داده و در نهایت، کار تمام است! اینجاست که تیزر تبلیغاتی مشتری آماده انتشار است تا کسب‌وکار او را به فروش، تبدیل و تعامل بیشتر برساند.

مرحله 7: خروجی گرفتن از ویدیو و به اشتراک گذاری تیزر

ویدیوهای تبلیغاتی معمولاً باید به صورت فایل MP4 خروجی بگیریم تا دانلود شوند.

این نوع فایل برای همه کانال‌های رسانه‌های اجتماعی کار می‌کند، اما وقتی صحبت از تبلیغات تلویزیونی می‌شود که در تلویزیون یا برخی سایت‌ها پخش می‌شوند، باید نیازهای خاص آن‌ها را بدانیم. گاهی اوقات، بهتر است ویدیوی خود را با فرمت MOV خروجی بگیریم.

همیشه بهترین کار این است که به عنوان یک ویدیو با وضوح بالا خروجی بگیریم. به این ترتیب، در همه وسایل الکترونیکی با کیفیت عالی دیده می‌شود. اگر بخواهیم کیفیت بصری درجه یک داشته باشیم، HD نیز یک گزینه عالی است.

چرا نیاز به تیزر تبلیغاتی داریم؟


ایجاد تعامل بیشتر و قوی‌تر

توجه کاربران از طریق ادغام حرکت و صدا باهم به تیزر تبلیغاتی جلب می‌شود. هردوی این موارد نقش مهمی در انتقال یک پیام کارآمد به مخاطب دارند و ازین رو منجر به تعامل بهتر و قوی‌تری با آنها می‌شوند.

قابلیت به اشتراک گذاری تیزرهای تبلیغاتی

کاربران به طور طبیعی تمایل بیشتری برای به اشتراک‌گذاری ویدوها دارند، زیرا در هر دقیقه بیش از هزاران ویدیو توسط کاربران نت به اشتراک گذاشته می‌شود. 

افزایش نرخ کلیک

نسبت به تبلیغات بنری معمولی، تیزر تبلیغاتی داستان بهتری به مخاطب منتقل می‌کند، بنابراین نه‌تنها می‌تواند به جذب مخاطبان بهتر کمک کند، بلکه کلیک‌های بیشتری نیز دریافت می‌شود. 

تیزر تبلیغاتی چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟


استفاده از تیزرهای تبلیغاتی این امکان را برای شما فراهم می‌کند که در یک جست‌وجوی ساده گروه شما در مقایسه با تبلیغات متنی، کمی بیشتر به کاربران اینترنت نشان داده شوید. در واقع گام بعدی برای برقراری ارتباط با کاربران و ایجاد اعتماد در آن ها، استفاده از این تیزرها برای تبلیغ کسب‌وکارتان است. به این ترتیب اگر خدماتی را ارائه می‌دهید، کاربر می‌تواند ببیند چه کسی ممکن است به او سرویس دهد و یا اگر محصولی را ارائه می‌دهید، می‌توانند آن را دیده و با نحوه‌ی کار آن آشنا شوند. 

اگر در حال حاضر تا حدودی در بازار کار خود تثبیت شده‌اید، پس انتشار تیزر تبلیغاتی در محیط اینترنت به منظور برندسازی و حفظ بازار برای شما عالی خواهد بود.

مزایای استفاده از تیزر تبلیغاتی برای نمایشگاه ها

 • استفاده از تیزر تبلیغاتی می‌تواند محصولات و خدمات شما را به‌گونه‌ای توضیح دهد که توضیح چهره به چهره نتواند. 
 • این تیزرها می‌تواند به‌عنوان یک ابزار فروش یا شروع مکالمه عمل کند تا بازدیدکنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر به سمت غرفه نمایشگاه شما بیایند. 
 • تیزر تبلیغاتی می‌تواند بازدیدکنندگان را برای مدت طولانی‌تری در غرفه نگه دارد و اگر تیم فروش شما با بازدیدکنندگان دیگر مشغول است، فرصت کافی برای برگشتن به آن بازدیدکننده داشته باشد. 
 • تیزر تاثیر ماندگاری ایجاد می‌کند. بنابراین احتمال اینکه نام تجاری شما به خاطر سپرده شود، بیشتر است.

همه موارد گفته شده در بالا، عالی خواهند بود، اما دلیل اصلی ساخت تیزر تبلیغاتی این است که روز به روز، افراد بیشتری ویدیوهای آنلاین را تماشا می‌کنند. شما می‌توانید مخاطبان خود را به افرادی تقسیم کنید که بیشتر با شما تعامل دارند. 

ویژگی های تیزر تبلیغاتی


هر تیزر تبلیغاتی نیز همچون هر گزینه‌ی تبلیغاتی، شامل بعضی اصول پایه و استانداردهایی است که شخص یا گروه حرفه‌ای سازنده‌ی آن باید از این ویژگی‌ها اطلاعات کامل داشته باشند. در واقع این ویژگی‌ها به ایشان کمک می‌کند تا به یک مدل ذهنی یا Mindset متناسب با آن برسند. برخی از ویژگی‌های مهم در طراحی تیزرهای تبلیغاتی شامل موارد زیر هستند:

توجه به چند ثانیه اول تیزر

شروع ویدیو شما بسیار مهم است. باید فورا توجه آنها را جلب کنید تا مشتریان تبلیغ شما را نادیده نگیرند و کلیک کنند. بهتر است تیزر تبلیغاتی خود را با بیانیه‌ای شروع کنید که علاقه‌ی افراد در بازار هدف شما را برانگیزد.  

برجسته و چشمگیر کردن برند

چرا بینندگان باید به برند شما علاقه‌مند باشند؟ به این سوال در تیزر تبلیغاتی خود پاسخ دهید به گونه‌ای که بر روی آنچه که شرکت شما را در کاری که انجام می‌دهد، عالی می‌کند؛ تاکید بیشتری داشته باشید. 

زمان‌بندی تیزر ویدیو

از تبدیل تبلیغات خود به مستند خودداری کنید. اکثر تیزرهای تبلیغاتی آنلاین 30 ثانیه یا کمتر هستند. هنگام ایجاد اسکریپت برای ویدیو، این زمان بهینه را در نظر داشته باشید. 

نمایش وجه تمایز خود و علت انتخاب شما توسط مشتری

تیرز شما باید به بینندگان بگوید که چرا باید برند شما را انتخاب کنند. چه چیزی باعث می‌شود محصولات یا خدمات شما، انتخاب درستی برای آنها باشند؟ خواه ارزش بالای محصول یا خدمات باشد، گارانتی نامحدود آن باشد، یا تکنولوژی جدید برای ایجاد یک محصول جدید باشد، باید به بینندگان این دلایل را ارائه دهید. 

استفاده از کال تو اکشن

هدف از هر کال تو اکشن، تشویق افراد به انجام نوعی اقدام است. تبلیغات شما نباید متفاوت باشد.  

سوالات متداول


تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر تبلیغاتی یک تکنیک بازاریابی است که در آن معمولا با هدف جلب توجه به یک محصول یا خدمات و اغلب به شکل معماگونه و پنهان منتشر می شود. کمپین‌های تبلیغاتی می‌توانند در صورت انجام صحیح، تعامل اجتماعی هیجانی ایجاد کنند.

انواع تیزر تبلیغاتی کدامند؟

تیزرهای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند. ویدئوهایی با تصاویر واقعی، موشن گرافیک، تیزر روایتی همراه با نریشن، استاپ موشن و انیمیشن چند نمونه از تیزرهایی هستند که می‌توانید در بازاریابی از آنها استفاده کنید.

چگونه یک تیزر تبلیغاتی درست کنیم؟

بازاریابی ویدیویی چیز جدیدی نیست، اما بهترین ابزاری است که یک برند می تواند برای جلب توجه مخاطبان هدف خود از آن استفاده کند.

برای ساخت تیزر تبلیغاتی قوی بهتر است به نکات زیر بیشترین توجه را داشته باشید:

 • ایجاد هیجان.
 • آگاهی از برند را افزایش دهید.
 • استفاده مجدد از متریال
 • بازخورد مخاطبان هدف را در نظر بگیرید.
 • یک قالب ویدیویی برای تیزر انتخاب کنید.
 • از ترکیب چند ویدیو و عکس به تیزر خود استفاده کنید.
 • ویدیوی تیزر خود را سفارشی و شخصی سازی کنید.

چگونه بفهمیم آیا شرکت به تیزر تبلیغاتی نیاز دارد؟ 

چندین مطالعه نشان داده است که مشتریان شما بیشتر وقت خود را به صورت آنلاین صرف تماشای ویدیو می‌کنند. تفاوت بین زمان صرف شده برای تماشای محتوای ثابت مانند عکس‌ها، یا شبکه‌های اجتماعی یا خواندن و تماشای فیلم‌های آنلاین به پنج برابر می‌رسد. بنابراین بله، شرکت شما به تیزر تبلیغاتی آنلاین نیاز دارد، زیرا مشتریان شما احتمالا از این طریق متوجه شما می‌شوند. 

مدت زمان تیزر تبلیغاتی باید چقدر باشد؟ 

باید ببینید هدف شما از ساخت تیزر تبلیغاتی چیست، اگر ویدیوی طولانی 1 یا 2 دقیقه‌ای درست کرده‌اید، ممکن است به نسخه‌های 90، 60، 30، 20 و یا حتی 6 ثانیه‌ای برای آنها نیاز پیدا کنید. عملکرد هر یک از این تایم‌ها به شما کمک می‌کند، تصمیم بگیرید که کدام مدت زمان ویدیو برای برند یا محصول شما ایده‌آل است. یک ویدیوی 90 ثانیه‌ای، معمولاً افراد را برای خرید متقاعد می‌کند، درحالی‌که نوع 30 و 20 ثانیه‌ای برای شناخت برند، کافی هستند. 

چگونه از بازگشت سرمایه در کمپین تیزری تبلیعاتی اطمینان حاصل کنیم؟

با هدف‌گذاری و هدف‌گذاری مجدد. می‌توانید چندین نسخه‌ی متفاوت تیزر تبلیغاتی داشته باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید. 

اگر برای اجرای پروژه خود هنوز سوالی داری که ما به آن پاسخ نداده‌ایم می‌توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنی