عکاسی تبلیغاتی مهمترین عنصر اکثر کمپین‌های تبلیغاتی است. در حالی که مدیران یک شرکت تبلیغاتی ساعت‌ها تلاش زیادی می کنند تا یک تیتر چشمگیر برای تبلیغ خود بنویسند و مزایای محصول خود را در آن توضیح دهند، در واقع عکسی که در عکاسی تبلیغاتی(advertising photography) گرفته می‌شود، تصویری است که برای اولین بار بیننده را به خود جلب می کند. حتی آخرین موردی است که بیننده به خاطر می‌آورد.
در فرهنگی که روزانه هزاران عکس با دوربین گوشی گرفته و هزاران کلیک زده می شود، گاهی اهمیت عکاسی فراموش می شود. باید به خاطر بسپاریم این که همه می توانند عکس بگیرند، بدین معنی نیست که عکس های آن ها مناسب عکس های تبلیغاتی باشد. کسانی که با مزیت عکاسی تبلیغاتی ناآشنا هستند، ممکن است این موضوع را درک نکنند و مزایای کار با یک عکاسی تبلیغاتی را از دست بدهند.

گروه عکاسی لحظه نگاری بخشی از تجربیات عکاسی تبلیغاتی خود را در زمینه های مختلف به اشتراک گذاشته است 


        مشاهده دیگر پروژه‌های عکاسی تبلیغاتی     تماس برای سفارش پروژه

 

 

چرا بر روی عکاسی تبلیغاتی سرمایه گذاری کنیم؟


معمولاً اکثر مشتری ها بر اساس آنچه که می بینند، تصمیم گیری می کنند و بسیاری از کاربران نیز از طریق دیدن سریعتر ارتباط برقرار می کنند تا خواندن. در واقع تصاویر و پیام های جذاب بیشتر می توانند نظر مخاطب را به خود جذب کنند. به همین دلیل بازاریابان تنها در چند ثانیه می توانند بر روی مخاطب خود تاثیر لازم و کافی بگذارند.
حال از آنجا که مشتری ها هر روزه با هزاران تبلیغ روبرو می شوند، بنابراین شرکت ها برای پیشرفت در بازار امروز، باید با بهره‌گیری از مجموعه عکس ها و ویدیوهای خود، ماهیت بصری لازم را برای مشتری ایجاد کنند.

 •  چهل سال پیش، مشتریان در معرض روزانه تنها 100 تبلیغ بودند.
 •  اما امروز این مقدار به 1000 مورد رسیده است.

حال این سوال پیش می آید که چه مقدار از این 5000 عکس می تواند تاثیرگذاری بیشتری روی ذهن مخاطب داشته باشد؟ یا این که چند نفر ممکن است، متوجه آن ها شده و محتوای آن را بخوانند؟
این جاست که نیاز به یک عکاس برای عکاسی تبلیغاتی و جلب نظر مخاطب بیشتر احساس می شود.
تحقیقات اخیر درباره توانایی عکاسی تبلیغاتی این حقیقت را به خوبی نشان می دهد. با توجه به مطالب زیر می توان گفت که تصاویر در تبلیغ بسیار اهمیت دارند:

 •  مقالات با عکس های مرتبط، 94 درصد بیشتر از مقالات بدون عکس، دیده می شوند.
 • اخبار همراه با عکس، 15 درصد بیشتر از اخبار متنی، دیده می شوند.
 • 60 درصد مخاطبان آنلاین، محصولاتی که عکس دارند را بیشتر می پسندند.
 • دوسوم خریداران فروشگاه های آنلاین، از اهمیت عکس ها در تصمیم گیری برای خرید صحبت کرده اند.

بدیهی است که مشتریان، ترجیح می دهند جزئیات محصول در هنگام خرید مشخص باشد. همین موضوع گویای نیاز شرکت ها به تصاویر مناسب است. یک عکاس حرفه ای با تجربه هایی که در زمینه نورپردازی، زوایا، تکنیک های عکاسی تبلیغاتی و … دارد، به شرکت ها برای رسیدن به اهداف تبلیغاتی خود کمک می کند. این عکس ها می تواند پیغامی را به مخاطب انتقال داده و او را ترغیب به خرید کند.

اگر عکس های تبلیغاتی کیفیت خوبی نداشته باشد، چه می شود؟

اگر این عکس ها کیفیت خوبی نداشته باشند، هدف و پیغام شرکت به خوبی منتقل نمی شود و باعث می شود که تبلیغ شما دیده نشود. در صورتی که هدف شرکت از تبلیغات این است که به خوبی در ذهن مخاطب باقی بماند. در همین راستا، بازاریابان نیز به دنبال بهتر نشان دادن برند خود هستند.
بسیاری از شرکت ها، مبالغ زیادی را برای چاپ و تبلیغات هزینه می کنند. این در صورتی است که علاقه ای به سرمایه گذاری روی عکاسی تبلیغاتی حرفه ای ندارند. این موسسات با استفاده از عکس های بی کیفیت، هیچ گونه پیشرفتی در فروش و تجارت خود نخواهند داشت. در واقع هزینه ای که صرف کرده اند، سودی برایشان نخواهد داشت.
از سوی دیگر، شرکتی که بر عکاسی تبلیغاتی سرمایه گذاری کند، سود بیشتری خواهد برد. این شرکت ها در تبلیغات خود از تصاویر با کیفیت بالا و تاثیرگذار استفاده کرده و به این صورت با مشتری و مخاطبان خود راحت تر ارتباط برقرار می کنند.

انواع عکاسی تبلیغاتی:


 عکاسی زیبایی و مد:

همانطور که اشاره شد، کاربران محصولی را انتخاب می کنند، که به خوبی دیده اند، بنابراین کیفیت تصاویر در این بازار مهم است. برای پروژه های زیبایی و فشن، هیچ چیز غیر از عکس های خیره کننده نمی تواند نظر مخالب را جلب کند.

 عکاسی از شیوه زندگی:

تصاویر مناسب، باعث القای نیازمندی در مشتری شده و او را ترغیب به خرید از شرکت یا برند می کند. عکاس شیوه زندگی، با نشان دادن شیوه زندگی مدل ها، همین پیغام را به مخاطب انتقال داده و باعث افزایش فروش یک شرکت یا برند می شود.

 عکاسی از افراد مشهور:

این عکس ها به شدت تاثیرگذار هستند. در این گونه عکس ها از افراد مشهور برای نشان دادن محصولات جدید استفاده می شود.
عکاسان حرفه ای باعث می شوند تا شرکت ها(از شرکت های کوچک گرفته تا شرکت های بزرگ) تبلیغات موفقی داشته باشند و به اهداف بازاریابی شرکت خود نزدیک شوند. در واقع عکاس تبلیغاتی یکی از ضروری ترین اعضای گروه بازاریابی و تبلیغات است.

عکاسان تبلیغاتی در استودیو لحظه نگاری از تکنیک های حرفه ای عکاسی بهره می برند تا پیام برند شما را به مخاطب منتقل کرده و جنبه های مثبت آن را با جزئیات به آن‌ها نشان دهند.

 

ارزش عکاسی تبلیغاتی


شما می خواهید تبلیغتان چه احساسی را منتقل کند؟ همه بازاریاب ها این مفهوم را درک نمی کنند. عکس مناسب باعث می شود مخاطب، هیجان، اعتماد، عشق، آزادی، یا ترس را احساس کند. یک عکاس تبلیغاتی می داند که چطور از تصاویر برای تحریک احساسات جهت دستیابی به اهداف بازاریابی بهره ببرد. در حقیقت عکاس تبلیغاتی به افزایش شهرت یک برند و ایجاد ارتباط با مخاطبانش کمک می کند.

اگر هدف یک شرکت این است که از عکس های براق، قابل دسترس، دوستانه، هیجان انگیز یا خلاقانه برای تبلیغ خود استفاده کند، تنها یک عکاس تبلیغاتی می تواند به او کمک کند تا این کار را به خوبی و با استفاده از تصاویر انجام دهد. این موضوع نشان دهنده این است که عکس ها همه چیز را بیان می کنند.
برخی از شرکت ها به عکس های بی کیفیت و ارزان روی سایت ها، کفایت می کنند. اما خوب است بدانید که این موارد پیغام مناسبی را به کاربر منتقل نمی کنند. تنها با کمک یک عکاس تبلیغاتی است که بازاریابان می توانند جنبه های مثبت محصول یا خدمات خود را نشان دهند.
مثال های زیر دلیل خوبی برای نشان دادن ارزش عکاسی تبلیغاتی است:

عکاسی از محصولات جدید

در عکاسی محصول  یک شرکت، زمانی که محصول جدید را تولید می کند، باید به دو نکته مهم توجه کند:

 •  ابتدا این که تبلیغات باید نشان دهنده خود محصول باشد و عکس ها محصول را واضح و جذاب به تصویر بکشند.
 •  دوم این که، تبلیغ نشان دهد چطور زندگی با این محصول بهتر است. مخاطبینی که این عکس ها را می بینند، باید حس کنند که این محصول زندگی آن ها را بهتر می کند.

عکاسی تبلیغاتی از محصولی جدید شامل هر دو این موارد است. به این صورت عکس نهایی، زیبا و تاثیر گذار خواهد بود و در ذهن مخاطب باقی خواهد ماند.

عکاسی از محصولات قدیمی

برخی از بازاریابان برای محصولاتی تبلیغ می کنند که نمونه های قدیمی آن ها در بازار موجود است. هدف از این کار، این است که نشان دهند شرکت آن محصول را ارتقا داده و برای فروش گذاشته است. در این سناریو، یک عکاس تبلیغاتی از خلاقیت و مهارت خود برای نشان دادن قابلیت های جدید این محصول استفاده می کند. در این نوع عکاسی نیز باید نشان داده شود که این محصول، شیوه زندگی مخاطب را بهتر و آسان تر می کند.

عکاسی از خدمات

هدف از تبلیغ برای فروش خدمات این است که شرکت نشان دهد این خدمات چه کمکی به مخاطب می کند. در عکاسی از خدمات، عکس ها باید این حس را به مخاطب بدهد که خدمات این شرکت بهتر از سایرین هستند. عکاس تبلیغاتی از عکس هایی استفاده می کند که پیغامی را منتقل کنند.
تبلیغ با عکس های با کیفیت بالا نشان می دهد که خدمات نیز به همین اندازه خوب هستند و حس بهتری را به مخاطب انتقال می دهد.
بازاریابان با بهره گیری از تخصص یک عکاس تبلیغاتی می توانند محصولات و خدمات خود را با موفقیت از رقابت خارج کنند.

اهمیت خلاقیت و برنامه ریزی در عکاسی تبلیغاتی


عکس گرفته شده در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی می‌تواند در مجله‌ها، پوسترها، فلایرها و بیلبوردها مورد استفاده قرار بگیرد. این عکس می تواند شامل تصویر مستقیمی از یک محصول یا مدل باشد یا می تواند یک طرح گرافیکی پیچیده را در خود بگنجاید و از روش های ادیت عکس برای نشان دادن این که شرکت تولید‌کننده محصول در حال پیشرو است، استفاده کند. برای هر دوی این سناریو، برنامه ریزی بسیار اهمیت دارد.

اهمیت خلاقیت در عکاسی تبلیغاتی

شما همراهان عزیز می‌توانید خلاصه مقاله هنرعکاسی تبلیغاتی را در پاکست ما بشنوید

 

عوامل تاثیرگذار در بهترین عکاسی تبلیغاتی استودیو عکاسی لحظه نگاری


برای عکاسی تبلیغاتی، عکاس، کار را با یک جلسه استراتژی آغاز کرده و خلاصه ای از کار را تا آنجا که امکان دارد با دقت تهیه می‌کند تا ریسک سوپرایز شدن مشتری را با دیدن عکس‌های نهایی کاهش دهد. عکاس استودیو عکاسی لحظه نگاری، تمام تلاش خود را می‌کند تا در مورد آنچه که خواست شرکت یا کارفرماست، آگاه باشد. در این جلسه عکاس متوجه می‌شود که مشتری چه تصویری را می خواهد و پیام‌هایی که شرکت می‌خواهد انتقال دهد را به روشنی متوجه شده باشد.

اگر مشتری بتواند برای عکاس، یک راهنمای بصری مناسب فراهم کند می تواند تاثیر زیادی بر روی عکاسی تبلیغاتی بگذارد. شاید عکاسان بتوانند مدت زیادی را با مشتری خود صرف کنند تا آنچه که می خواهد را درک کنند ولی در انتها بازهم صد در صد نمی توان به نتیجه اعتماد کرد. حال اگر یک راهنمای بصری وجود داشته باشد دیگر شرایط فرق خواهد کرد.

عکاسی تبلیغاتی در اصفهان

این مساله مخصوصاً زمانی اهمیت فراوانی پیدا می کند که کسب و کارهای کوچکتر برای تبلیغات به استودیو مراجعه می کنند. کسب و کارهای بزرگتر، معمولاً یک مدیر هنری دارند که می توانند به عکاس کمک کنند تا بهترین عکاسی تبلیغاتی مورد نظر را انجام دهد. اما برای کسب و کارهای کوچکتر که بودجه محدودی برای خرج کردن دارد این موضوع متفاوت خواهد بود. شرکت ها و مشتری ها در این مورد بهتر است که به مهارت و خلاقیت عکاس تکیه کرده تا بتواند تصویر مناسبی را براساس پارامترهای مندرج شده در جلسه استراتژی ثبت کند.

عکاسی تبلیغاتی از محصولات
عکاسی تبلیغاتی از محصولات

مشتریان می توانند برای پوشش دادن مفاهیم مدنظرشان و انتشار پیام خود به عکاسان استودیو عکاسی لحظه نگاری اعتماد کنند و برای داشتن بهترین عکاسی تبلیغاتی به آنها اجازه خلاق بودن داده شود. عکاسان می توانند از فرصت های خود به صورت غیر منتظره استفاده کرده و عکاسی را انجام دهند. برای استفاده از این روش، عکاس با یک ایده اساسی شروع می کند و تا انتها این امکان وجود دارد که موضوع کاملاً تغییر کرده و بهبود یابد.

 

مدیریت تدارکات در روز عکاسی

حال مرحله استراتژی رد شده است و عکاس از آنچه که باید عکاسی کند، آگاه است. مرحله بعد، مسائل لجستیکی است. پیدا کردن وسایل مناسب، آماده کردن و بردن آن ها به محل عکاسی. محل عکاسی مناسب از مسائلی است که باید به آن ها رسیدگی شود. برای زمان عکاسی باید زمان مناسب را مشخص کرده و با مشتری هماهنگ کرد. اگر قرار باشد از مدل ها در عکاسی تبلیغاتی محصول استفاده شود، آن ها باید انتخاب شده، رزرو شده و برای روز عکاسی آماده شوند.

در حقیقت، حضور مدل ها در یک عکس تبلیغاتی خود نیاز به تجهیزات متفاوتی دارد. برای مثال در عکاسی تبلیغاتی یک محصول نورپردازی با عکاسی از محصول همراه با مدل متفاوت خواهد بود. علاوه بر این مدل باید آرامش داشته باشد و نظر بیننده را جلب کند ولی در عین حال زیاد از حد فوکوس را از محصول دور نکند.

در عکاسی تبلیغاتی، عکاسی از مدل ها خود یک چالش است. مهمترین کار برای عکاس این است که بتواند، اعتماد مدل را جلب کند. برای رسیدن به این هدف، عکاس استودیو عکاسی لحظه نگاری، تلاش می کند با احترام، مهربانی و شوخ طبعی، احساس آرامش را به مدل منتقل کند.

عکاسی تبلیغاتی از کافه رستوران
عکاسی تبلیغاتی از کافه رستوران

اقداماتی که یک عکاس برای عکس های تبلیغاتی انجام می دهد:

 • عکاس باید وسایل عکاسی را در جای مناسب خود قرار دهد. از وسایل عکاسی گرفته، تا محصولات و افراد مورد نیاز، همه باید در محل مناسب برای نورپردازی مناسب یک عکس تبلیغاتی قرار بگیرند.
 • در زمان عکاسی، عکاس باید به دنبال بهترین ترکیب بندی باشد.
 • به پیام محصول توجه کند و اگر مدیر هنری شرکتی آنجا باشد، باید از او راهنمایی بگیرد، همچنین مدل را راهنمایی کند.
 • در عین حال، شاید نیاز باشد تا بعد از عکاسی، یکسری ادیت روی عکاسی ها انجام دهد.
عکاسی تبلیغاتی از کیف
عکاسی تبلیغاتی از کیف

استخدام یک عکاس حرفه ای

مهمترین انتخاب در عکاسی تبلیغاتی، انتخاب یک عکاس حرفه ای با تجربه مرتبط می باشد. عکس های ضعیف می تواند باعث شود که محصول را در پس زمینه عکس های مشابه ای که در بازار تبلیغاتی وجود دارد، از دور تبلیغات خارج کند. در حالی که عکاس حرفه ای یا عکس خود، نظرات را جلب کرده و در ذهن بیننده باقی می ماند. پس انتخاب یک عکاس نامناسب می تواند بین شکست و موفقیت محصول تفاوت ایجاد کند.

استودیو عکاسی لحظه نگاری، اطمینان می دهد که با ایده های خلاقانه و فضاسازی های منحصر بفرد خود در عکاسی تبلیغاتی از محصولات و خدمات شما، بهترین حس و پیام را به مخاطب منتقل کند و تصویری فراتر از عکس را در ذهن او نقش ببندد. برای ارتباط با ما کافیست همین حالا با شماره‌های 0937252273503132301525 تماس بگیرید

 

83 thoughts on “عکاسی تبلیغاتی: قدرت و تاثیرگذاری آن

 1. I’m extremely inspired together with your writing talents and also
  with the structure on your weblog. Is this a paid
  subject or did you modify it your self? Either way
  keep up the nice quality writing, it’s rare to see a nice weblog like this
  one today..

  (1/5)
 2. Today, I went to the beach front with my children.
  I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and
  said “You can hear the ocean if you put this to your ear.”
  She put the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside
  and it pinched her ear. She never wants to go back! LoL I
  know this is completely off topic but I had to tell someone!

  (1/5)
 3. Excellent blog! Do you have any recommendations for aspiring writers?

  I’m planning to start my own blog soon but I’m a little
  lost on everything. Would you propose starting with a free platform like WordPress or
  go for a paid option? There are so many options out there that I’m totally overwhelmed ..

  Any ideas? Many thanks!

  (5/5)
 4. This design is steller! You obviously know how to keep a reader entertained.
  Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog
  (well, almost…HaHa!) Wonderful job. I really loved what you had to say, and more than that, how you presented it.
  Too cool!

  (3/5)
 5. Super quick response for the tune-up. Great follow-ups in leveling the unit and cleaning the inside of the evaporator/ductwork
  and fan that were neglected for some time. This was an ordeal because of the access– had to cut the lines/re-solder to get the unit out.
  The evaporator coils were packed with dirt but cleaned-up nicely.
  Gave instructions for follow-ups and keeping the drain line clear.

  No hard sell approach for additional services, just courteous and factual in his observations.

  Too bad the furnace filters were not replaced regularly by former owners.

  Tuned-up my A/C and went through all the proper steps to make sure it was in good
  shape including leveling the outside fan And additional evaporator coil/fan cleaning.
  Very knowledgeable and prompt in getting things taken care of.

  He was very professional and kept me updated on everything he was doing
  and how everything looked He went out of his was to ensure he did not
  track any dirt in on my new floors. I have nothing but good things to say about him and will continue to
  use him for my hvac services. He has earned my complete
  confidence and trust.
  We did a lot of estimates, but this company truly went above and beyond to provide us with information for our home and financing
  options. From the start, their prices were the best,
  and their installation was very professional, even updating us each step of the way with items they noticed or fixed/updated during.
  Their staff was perfect to work with.

  (5/5)
 6. I read this post completely on the topic of the resemblance of newest and preceding technologies, it’s amazing article.

  (4/5)
 7. You’re just going to mention the pizza rolls
  on a plate and how many you can fit on there while still getting them all
  to cook and NOT even mention what your record is? You son of a bitch.
  >:(Love you, Gus. 😉

  (4/5)
 8. I’ve learn some excellent stuff here. Definitely value bookmarking for revisiting.
  I wonder how much attempt you put to create this sort of magnificent informative website.

  (2/5)
 9. Right here is the right webpage for anybody who really wants to find out about this
  topic. You understand so much its almost tough to argue with
  you (not that I actually would want to…HaHa).
  You definitely put a fresh spin on a topic which
  has been discussed for many years. Excellent stuff, just excellent!

  (2/5)
 10. I’ll right away take hold of your rss feed as I can’t in finding your email subscription link or newsletter service.
  Do you’ve any? Kindly permit me know in order that I may subscribe.
  Thanks.

  (1/5)
 11. I think this is one of the most vital information for me.
  And i’m glad reading your article. But want to remark on some general things, The web site
  style is perfect, the articles is really great : D.
  Good job, cheers

  (2/5)
 12. Wonderful goods from you, man. I have be aware your stuff prior to and
  you are simply too great. I really like what you have got right here, really
  like what you’re saying and the way in which by which you assert it.
  You are making it entertaining and you still take care
  of to stay it smart. I cant wait to learn far more from you.

  This is really a terrific site.

  (3/5)
 13. I was curious if you ever considered changing the page layout of your website?

  Its very well written; I love what youve got to say.
  But maybe you could a little more in the way
  of content so people could connect with it better.
  Youve got an awful lot of text for only having 1 or two pictures.
  Maybe you could space it out better?

  (4/5)
 14. I want to to thank you for this excellent read!! I absolutely enjoyed every little bit of it.
  I’ve got you book marked to check out new things you post…

  (4/5)
 15. Very nice post. I simply stumbled upon your weblog and wished to say that I’ve truly loved surfing around your blog posts.

  After all I will be subscribing on your rss
  feed and I’m hoping you write again soon!

  (2/5)
 16. you are in reality a just right webmaster. The site loading velocity is amazing.

  It kind of feels that you are doing any distinctive trick.
  Furthermore, The contents are masterwork. you have done a excellent process on this subject!

  (4/5)
 17. Daniel craig first bond movie is great the second one is just horrible skyfall is just amazing and
  specter isn’t that bad it’s good and gets a
  lot of hate

  (4/5)
 18. The other day, while I was at work, my cousin stole my iphone and tested
  to see if it can survive a 25 foot drop, just so she can be a youtube sensation. My iPad is
  now destroyed and she has 83 views. I know this is entirely off topic but I had
  to share it with someone!

  (4/5)
 19. I like the helpful info you provide on your articles. I
  will bookmark your blog and test again right here frequently.
  I’m moderately sure I will learn lots of new stuff proper right here!

  Best of luck for the following!

  (1/5)
 20. Hey! I know this is sort of off-topic however I had to ask.

  Does managing a well-established website like
  yours require a lot of work? I’m brand new to operating a blog however I do write in my diary every day.

  I’d like to start a blog so I can easily share my personal experience and thoughts online.
  Please let me know if you have any recommendations or tips for
  new aspiring blog owners. Appreciate it!

 21. I must thank you for the efforts you’ve put in writing this site.
  I am hoping to check out the same high-grade blog posts from you in the future as well.
  In fact, your creative writing abilities has motivated me to get
  my very own site now 😉

  (3/5)
 22. I blog frequently and I genuinely thank you for your information. Your article
  has really peaked my interest. I will bookmark your website and keep
  checking for new details about once per week. I opted in for your Feed too.

  (2/5)
 23. I loved as much as you’ll receive carried out right here.
  The sketch is tasteful, your authored subject matter
  stylish. nonetheless, you command get got
  an impatience over that you wish be delivering the following.
  unwell unquestionably come further formerly again since exactly
  the same nearly a lot often inside case you shield this hike.

  (4/5)
 24. Hello! I realize this is kind of off-topic however I needed to
  ask. Does building a well-established blog such as yours require a massive amount work?
  I am brand new to running a blog but I do write
  in my journal on a daily basis. I’d like to
  staft a blopg so I will be able to share my
  own experience and thoughts online. Please let me know if you have any kind oof deas or tips for new
  aspiring bloggers. Appreciatte it!
  site vibori bets

  (2/5)
 25. Heya i’m for the first time here. I came across this
  board and I find It really usefful & it helped me out
  much. I am hoping to give one thing again andd
  aid others like youu aided me.

  (5/5)
 26. I got this web page from my buddy who shared with me about this web
  page and now this time I am visiting this web site and reading very informative content at this place.

  (4/5)
 27. Fantastic blog you have here but I was curious about if you knew of
  any user discussion forums that cover the same topics discussed in this article?
  I’d really love to be a part of group where I can get comments from other experienced individuals that share the same interest.
  If you have any suggestions, please let me know. Cheers!

  (2/5)
 28. I every time used to study post in news papers but now
  as I am a user of internet therefore from now I am using
  net for content, thanks to web.

  (5/5)
 29. May I simply just say what a relief to discover somebody that
  genuinely understands what they’re talking about on the internet.

  You certainly realize how to bring an issue to light and make it important.
  A lot more people must check this out and understand
  this side of your story. I was surprised you are not more popular
  since you surely possess the gift.

  (1/5)
 30. My family members always say that I am killing my
  time here at net, however I know I am getting knowledge all the time by reading thes pleasant content.

  (2/5)
 31. Hey There. I found your blokg using msn. This is an extremely well written article.
  I’ll be sure to bookmark it and come back to read moe of your useful info.
  Thanks for the post. I’ll certzinly comeback.
  site

  (2/5)
 32. Wonderful post but I was wanting to know if you could write a litte more on this topic?
  I’d be very thankful if you could elaborate a little bit further.
  Thank you!

  (1/5)
 33. Howdy! I could have sworn I’ve been to your blog before but after
  going through some of the articles I realized it’s new to me.
  Nonetheless, I’m certainly happy I discovered it and I’ll be bookmarking it and checking back frequently!

 34. Hi there to every body, it’s my first pay a visit of this weblog; this blog carries amazing
  and truly good stuff designed for visitors.

  (1/5)
 35. Sweet blog! I found it while surfing around on Yahoo
  News. Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News?

  I’ve been trying for a while but I never seem to get there!
  Appreciate it

  (4/5)
 36. you’re truly a good webmaster. The website loading pace is incredible.
  It kind of feels that you are doing any unique trick.
  Also, The contents are masterwork. you have performed a excellent activity in this topic!

  (2/5)
 37. Heya excellent website! Does running a blog such as this take
  a lot of work? I’ve very little understanding of coding but I had been hoping to start my own blog soon. Anyways, should you have any
  recommendations or tips for new blog owners please share.
  I know this is off topic nevertheless I simply needed to ask.
  Thank you!

  (5/5)
 38. It’s very effortless to find out any matter on web as compared to books, as I
  found this piece of writing at this website.

  (1/5)
 39. Just wish to say your article is as amazing. The clearness to your
  put up is just cool and i can think you’re an expert on this subject.
  Fine with your permission allow me to clutch your RSS feed to stay updated with approaching post.

  Thank you one million and please keep up the enjoyable
  work.

  (3/5)
 40. I know this if off topic but I’m looking into starting my own blog
  and was wondering what all is required to get setup?
  I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?
  I’m not very internet smart so I’m not 100% positive.
  Any suggestions or advice would be greatly appreciated.
  Kudos

  (2/5)
 41. Hi there I am so delighted I found your webpage, I really found you by error, while I was browsing on Digg
  for something else, Nonetheless I am here now and would just like to say thank you for
  a remarkable post and a all round thrilling blog (I
  also love the theme/design), I don’t have time
  to read through it all at the minute but I have saved it and
  also included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read more,
  Please do keep up the great job.

  (1/5)
 42. Wonderful goods from you, man. I have understand your stuff previous to and you’re just extremely great.
  I really like what you have acquired here, really like what
  you are stating and the way in which you say it. You make it enjoyable and you still take care of to keep it sensible.
  I can’t wait to read much more from you. This is
  actually a wonderful website.

  (5/5)
 43. Wonderful goods from you, man. I have understand your stuff previous to and you’re just extremely great.
  I really like what you have acquired here, certainly like what you are saying and
  the way in which you say it. You make it enjoyable and you still care for to keep it
  wise. I can’t wait to read much more from
  you. This is actually a great website.

  (5/5)
 44. من مدت کوتاهی هست که کار مدلینگ رو به عنوان حرفه شروع کردم، معیار عکاس های برای انتخاب مدل چیه؟

  (5/5)
  1. سلام
   در نگاه اول به نظر میاد زیبایی تنها فاکتور انتخاب یک مدل هست اما آشنایی با کار حرفه ای، شناخت پوزیشن های عکاسی و سادگی و بکر بودن چهره مدل ها از معیار های اصلی انتخاب آن هاست.

   (5/5)
 45. برای عکاسی از یک مجموعه 10 عدد قطعات فلزی در محیط کارخانه چقدر زمان احتیاج هست

  (5/5)
  1. سلام و درود زمان مورد نیاز برای عکاسی به عوامل مختلفی بستگی داره که مهمترینش سایز قطعات کیفیت سطح آنها ها ست خوشحال مشیم برای مشاوره به صورت تلفنی با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

با امتیاز دهی به ما در ارائه مقاله بهتر کمک کنید *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاگر سوالی دارید تماس بگیرید
×

سلام!

اگر از ما درباره عکاسی و قیمت عکاسی سوالی دارید ما در واتس اپ پاسخ گوی شما هستیم 

×