با خلاقیت در عین سادگی

محصولت را حرفهای معرفی کن!

با خلاقیت در عین سادگی

محصولت را حرفهای معرفی کن!

با خلاقیت در عین سادگی

محصولت را حرفهای معرفی کن!

عکاسی محصول

برای نمایش و معرفی محصولات راه‌های زیادی وجود دارد. وقتی به عکاسی برای این کار فکر می‌کنید با سه نوع عکاسی مواجه‌اید که همگی زیرمجموعه‌ای از عکاسی تبلیغاتی هستند. ما عکاسی محصول را زمانی به کار می‌بریم که شما عکس زمینه سفید نخواهید و از طرفی با یک عکس چیدمان نیز برای محصولاتان موافق نباشید.عکس‌هایی با عنوان عکسذ محصول معمولا ساده‌ترند و با پس زمینه‌های تک رنگ عکاسی می‌شوند. عکس‌های دسته جمعی محصولات و عکس های خلاقانه‌تر در همین دسته قرار می‌گیرند.ما با کمک تیم متخصص و تجربه‌ی متنوع می‌توانیم عکس‌های خیره‌کننده‌ای از محصولات ایجاد کنیم که مشتریان‌ شما به سادگی نمی توانند در برابر آن مقاومت کنند.

عکس یا ویدیو؟

این سوال احتمالا برای شما هم پیش آمده اما باید در جواب این سوال بگوییم : هر دو. البته این جواب شاید بیش از حد جدی باشد اما واقعیت این است که هر کدام از این دو نوع محتوای تصویری کارکرد خودش را دارد و به شکل خودش به فروش و کسب و کار شما کمک خواهد کرد. مثل انواع عکاسی که همگی برای معرفی و رشد برند شما به کار می‌آيند. اگر به دنبال ساخت تیزر برای محصول یا خدماتتان هستید به لینک زیر سر بزنید و تصمیم بگیرید.

عکاسی محصولات بزرگ

ما در استودیو لحظه‌نگاری در بازه‌ي وسیعی از محصولات، زیورآلات طلاو جواهرات، غذا و نوشیدنی، اجسام براق، سنگ‌های‌تزیینی، لوازم‌خانگی و بسیاری دیگر تجربه‌ي عکاسی زمینه سفید داریم و می‌توانیم عکس محصول را با بهترین کیفیت ارایه کنیم.وقتی گالری تصاویر ما را ببینید متوجه می‌شوید که ما تجربه عکاسی از محصولات بسیار بزرگ را هم داشته‌ایم. که عموما در حوزه عکاسی ماشین آلان صنعتی قرار می‌گیرند ولی در حوزه محصولات غیر صنعتی هم نمونه‌های زیادی وجود دارد. یکی از آن‌ها پروژه عکاسی از یونیت‌های دندانپزشکی شرکت فرازمهر بوده‌است.

ماشین آلات صنعتی

همان طور که گفته شد در بسیاری از موارد موضوع عکاسی که از ما خواسته می‌شود دستگاه و قطعات بسیار بزرگ است که برای معرفی و فروش نیاز به عکاسی زمینه سفید دارند. چنانچه شما به دنبال عکاسی از این سوژه‌ها هستید، می‌توانید عکس‌های بیشتری از ماشین‌الات صنعتی که توسط تیک عکاسی صنعتی استودیو انجام شده، ببینید.

عکس زمینه سفید یا عکس تبلیغاتی؟

هر کدام از عکاسی‌های بالا برای منظور خاصی استفاده می‌شوند. هر چند شاید بتوان عکاسی  زمینه سفید را زیر مجموعه‌ی عکاسی تبلیغاتی دانست. در اصلاح متداول هر وقت شما بخواهید برای فروش در وب‌سایت‌ شخصی کسب و کار خود یا پلتفرم‌های معرفی محصول و فروش مشابه دیجی‌کالا، تروب، ایمالز و غیره فعالیت کنید نیاز به عکس‌های ساده و زمینه سفید دارید. اما چنانچه بخواهید با نگاه خلاقانه‌تری کالا را معرفی کنید یا برای مثال نحوه‌ی استفاده و م صرف کالایی را شرح دهید می‌توانید از عکاسی تبلیغاتی استفاده کنید.

ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از تصمیم‌گیری عکس‌های تبلیغاتی را ببینید.

عکاسی محصولات خاص  و منحصر به فرد

 

وقتی از کالاها و محصولات خاص صحبت می‌کنیم منظور هر چیزی است که به صورت کلی و عمده نه تولید می‌شود و نه خرید می‌شود کالاهای لوکس و خاص که مشتریانی بسیار محدود و خاص دارند.از جواهرات دست‌ساز تا هر محصول هنری مانند صنایع‌دستی کلکسیونی که تولید سفارشی و یا بسیار محدود دارند. برای ارائه این محصولات به مشتریان سخت‌پسند و تیزبین آن باید نکات خاصی را در نظر گرفت. نمایش محصول با حداکثر جزئیات و ارائه‌ی که با کانسپت و فضای آن محصول خاص همخوانی داشته باشد. می‌توان گفت ارائه‌ی این محصولات هم قسمتی از فرآیند تولید آن اثر هنری و یا محصول خاص است و به همین دلیل باید تعامل بسیار زیادی با هنرمند خالق اثر داشت. استفاده از متدهای نورپردازی متناسب با محصول چیدمان صحنه‌ای که در راستای فضای محصول باشد اگر بنا بر استفاده از مدل بود میکاپ و طراحی لباس مدل نیز بسیار اهمیت دارد.

قدرت حافظه بصری

ما تصاویر را خیلی بهتر از کلمات به یاد می آوریم. عکاسی خوب از الزامات موفقیت تجاری محصول شماست چون تاثیری ماندگار می گذارد. در استودیوی عکاسی حرفه ای ما، ما می دانیم که چگونه از این موضوع به نفع شما استفاده کنیم. ما تصاویری را  ایجاد می کنیم که دلنشین باشد، با مصرف کنندگان شما  ارتباط برقرار کند و آنها را تشویق  کند تا علاقه خود را به سفارش و خرید  تبدیل کنند. ما برای برای تقویت  برند شما، وقت می گذاریم و بهترین راه را برای نشان دادن نقاط فروش منحصر به فرد شما پیدا می کنیم.

تیم عکاسی خارج از استودیو ما به خوبی می‌تواند این نیاز شما را برآورده کرده و از تجربه‌ی خوبی برای رسیدن به خروجی مطلوب برخوردار است.

با ما در ارتباط باشید.

پروژه خود را توضیح داده و از ما مشاوره بگیرید.

همیشه یک عکس کافی نیست

گاهی محصول مورد نظر کارایی یا ویژگی‌ای دارد که با یک عکس به تنهایی قابل بیان نیست. در این موارد یا ویدیو کمک کننده است یا عکسی که بتواند با ترکیب چند فریم این کار را انجام دهد. هم در این عکس و هک در ابتدای صفحه نمونه‌ای از این تصاویر را می‌بینید. اگر عکس محصولات را برای کاتالوگ و یا بخش‌هایی از وب‌سایت می‌خواهید که ویژگی محصولات را نشان می‌دهند این عکس‌ها گزینه‌ی خوبی است.

عکس‌های زمینه سفید

روزانه بسیاری از مردم در حال خرید آنلاین هستند، روندی که  هر روز در حال  رشد است. از هر 10 نفر 9 نفر در سال گذشته کالایی را به صورت  آنلاین خریده‌اند. مردم 80٪ از  زمانی که از دستگاه تلفن همراه خود استفاده می‌کنند را برای تحقیق در مورد خرید محصولات استفاده کردند. 78 درصد دوست دارند محصولات بیشتری را از طریق تصاویر زنده خریداری کنند. این واقعیت ها باعث می‌شود که محتوای تصویری واضح، با کیفیت بالا و آموزنده طرفدار داشته باشد تا مزایای محصولات را به مشتری نشان دهد و این برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال ضروری است. تیم عکاسی زمینه سفید استودیوی لحظه‌نگاری می‌داند که چگونه کالاهای شما را به تصویر بکشد و مشتریان را جذب کند. مشتریان وقتی پول خود را به صورت آنلاین خرج می کنند به تصاویر بصری با کیفیت بالا تکیه می کنند.شما نیز می‌توانید از محصولتان عکاسی زمینه سفید انجام دهید. برای تصمیم گیری بهتر عکس‌های زیر را ببیند.

برای تصمیم گیری بهتر می‌توانید علاوه بر عکس‌های تبلیغاتی و محصول عکس‌های بیشتر زمینه سفید را اینجا ببینید. 

عکاسی طلا و جواهر عکاسی متفاوتی با محصولات دیگر است. در واقع این نوع عکاسی یک عکاسی تخصصی است و چنانچه محصول شما در این دسته قرار می‌گیرد می‌توانید نمونه‌های بیشتر را در لینک زیر ببینید. ما با استفاده از چیدمان‌های ساده و با استفاده از مدل در این نوع عکاسی توانسته‌ایم عکس های زیبا و چشم‌گیری را خلق کنیم.