خوب معرفیش کن!

وقتی با زحمت میسازیش

خوب معرفیش کن!

وقتی با زحمت میسازیش

عکاسی از ماشین آلات صنعتی

شاید یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها برای شما به عنوان سازنده‌ و تولید کننده‌ی یک دستگاه صنعتی معرفی و فروش آن باشد. واضح است که امروزه واژه‌ی معرفی با تصویر گره خورده و تا شما عکس یا هر محتوای تصویری با‌کیفیتی از آن ارایه نکنید، انگار که آن را نساخته‌اید.

چطور از دستگاه‌های بزرگ عکاسی کنم؟

قطعا شما به عکاسی نیاز دارید که در مکان شما حضور داشته باشد و عکاسی را آنجا انجام دهد. اما مساله اینجاست که او چگونه آنجا خواهد بود؟ با یک دوربین و سه پایه؟ یا با تجهیزات عکاسی کامل. واقعیت عکاسی از ماشین آلات صنعتی آن است که عکاسی از دستگاه های بزرگ که اغلب سطوح براق دارند نیاز به تجهیزات کامل نورپردازی و شکل‌دهنده‌های نوری متفاوت است. تیم عکاسی خارج از استودیو ما به خوبی می‌تواند این نیاز شما را برآورده کرده و از تجربه‌ی خوبی برای رسیدن به خروجی مطلوب برخوردار است.
پروژه خود را توضیح داده و از ما مشاوره بگیرید. استودیو لحظه نگاری این آمادگی را دارد که در کوتاه‌ترین زمان به شما مشاوره رایگان دهد.

ما چگونه کار می‌کنیم؟

بخشی از چالش‌های عکاسی ماشین‌آلات صنعتی و نورپردازی آنها را می‌توانید در این ویدیو ببینید. دستگاه‌ها به دو جهت عکاس را با چالش واجه می‌کنند. سایز بزرگ و سطوح براق که نورپردازی آن‌ها را مشکل می‌سازد.

آیا به تیزر هم نیاز دارم؟

قطعا برای معرفی کامل محصول شما عکس کافی نیست و داشتن یک تیزر تبلیغاتی یا صنعتی از محصول یا خدمات شما مزایایی زیادی دارد. مزایایی که شاید صرفا با عکاسی از آن‌ها به دست نیاید. شما به کمک یک تیزر می‌توانید اطلاعات بیشتری را در زمان کمتر و با تاثیرگذاری بیشتر در اختیار مشتریان خود قرار دهید. چون در بستر اطلاع‌رسانی روی اینترنت مصرف‌کنندگان برای تصمیم گیری اطلاعات دقیق‌تری می‌خواهند بنابراین ساخت یک تیزر حرفه‌ای با تجهیزات پیشرفته و تیم با تجربه،‌ نیاز شما را برای معرفی مؤثرتر محصولات برآورده میکند.

عکاسی محصول در محیط‌های صنعتی

عکاسی صنعتی از محصولات باید کیفیت و تمایز محصولات شما را نشان دهد. همانطور که در دسته بندی عکاسی صنعتی دیدیم گاهی به دلیل ابعاد بسیار بزرگ محصولات صنعتی، امکان جا‌به‌جایی آن‌ها وجود نداشته و باید در محیط کارگاهی عکاسی شوند. علاوه بر آن در عکاسی صنعتی محصول، سعی بر این است که محصول در قاب تصویر به تنهایی دیده شود و در بهترین زاویه ممکن همراه با نورپردازی دقیق عکاسی شود تا شکل، حجم و جنس آن به خوبی نمایش داده شود. تیم عکاسی صنعتی استودیو لحظه‌نگاری با امکان حضور در محل شما همراه با بهترین تجهیزات می‌توانند خدمات عکاسی را به شما ارائه کنند.

با تیم عکاسان با تجربه،

ویرایشگرهای حرفه‌ای

و تجهیزات به‌روز

اعتماد و تخصص را تجربه کنید

با ما در ارتباط باشید.
پروژه خود را توضیح داده و از ما مشاوره بگیرید.
استودیو لحظه نگاری این آمادگی را دارد که در کوتاه‌ترین زمان به شما مشاوره رایگان دهد.

مرحل انجام عکاسی در لحظه نگاری چگونه است؟

1- نیاز سنجی و مشاوره رایگان مرحله تماس تلفنی کارفرما با تیم لحظه نگاری یا تکمیل فرم استعلام قیمت عکاسی صنعتی در وب سایت و یا ارسال پیام در شبکه‌های اجتماعی است. پس از آن فرآیند نیاز سنجی و مشاوره رایگان تیم ما آغاز می‌شود. در طی این فرآیند سوالاتی از کارفرما پرسیده می‌شود که برای تعیین بهترین و کارآمدترین شیوه و تکنیک عکاسی صنعتی و تجهیزات مورد نیاز آن ضروری است.
2- زمان‌بندی و اجرا و تحویل در نیازسنجی و مشاوره رایگان علاوه بر موارد ذکر شده برآورد زمانی برای انجام پروژه و تحویل کار را با توجه به محدودیت‌های کارفرما نیز مشخص می‌شود.با توجه به توضیحات اولیه کارفرما این فرآیند ممکن است در همان تماس تلفنی اول به طور کامل طی شود و یا ممکن است نیاز به جلسات حضوری و یا حتی بازدید سایت و لوکیشن عکاسی داشته باشد
3- روز عکاسی و اجرا پس از انجام نیاز سنجی و تعیین دقیق نیازهای کارفرما، پیش فاکتور با توضیحات کامل در خصوص بخش‌های مختلف پروژه و تجهیزات مورد نیاز آن و همینطور هزینه عکاسی صنعتی هر بخش ارائه می‌گردد. سپس چک لیستی به کارفرما داده می‌شود که شامل توضیحاتی جهت بهبود عکاسی صنعتی در خط تولید و دستگاه‌هاست. موارد نیاز به مرور و بر اساس تجربه‌ در حوزه‌های روبرو جمع آوری شده است. تمیزکاری دستگاه‌ها، قطعات، محیط کار، لباس و تجهیزات پرسنل، فراهم کردن لباس متحدالشکل برای کارکنان و مواردی که برای هر شغل و محیط کار منحصر به فرد باشد. برای روز عکاسی بر اساس نیاز سنجی دقیقی که صورت گرفته است شات لیستی از موضوعاتی که باید عکاسی شوند تهیه شده و در روز عکاسی با توجه به موقعیت و برنامه ریزی انجام شده تمامی موارد شات لیست عکاسی می‌شوند. در زمان عکاسی حتما شخص کارفرما یا نماینده تام الختیار او برای انتقال نظرات و تایید عکسهای گرفته شده، همراه تیم لحظه نگاری خواهد بود

4- فرآیند ادیت و تحویل
در پایان روز عکاسی فایل های عکاسی شده ذخیره می‌شوند و عکس‌های مورد تایید کارفرما وارد فرآيند ادیت خواهند شد. مدت زمان فرآیند ادیت عکس‌ها با توجه به نوع پروژه تعداد عکس‌ها و مواردی که در عکس‌ها نیاز به اصلاح دارند می‌تواند بسیار متغییر باشد. البته تخمین نسبی این زمان را عکاس تیم در پایان روز عکاسی به اطلاع کارفرما می رساند. پس از انجام فرآیند ادیت نمونه اولیه عکس‌ها برای کارفرما ارسال می‌شود و پس از تایید نهایی فایل‌های اصلی عکس‌ها یا در فضای وب و یا به صورت فیزیکی بر روی DVD تحویل کارفرما می‌گردد.