عکاسی زمینه سفید

 

فروش آنلاین
حمایت از برند
تبلیغ بهتر

عکس زمینه سفید

عکاسی صنعتی و تجاری از محصول، ساده‌ترین و در عین حال کم‌هزینه‌ترین تکنیک برای تبلیغات است. سال‌هاست که برندهای مطرح دنیا برای از دست ندادن قدرت خود در میدان رقابت ازعکس‌های صنعتی آمیخته با جذابیت بصری استفاده می‌کنند. یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین عکس ها برای معرفی و فروش عکس زمینه سفید از محصول و کالاست. شما نیز اگر در حرفه‌ تجارت، تولید و فروش کالا یا خدمات مشغول هستید از تاثیر شگفت‌انگیز عکاسی زمینه سفید غافل نشوید. این سبک عکاسی سه دستاورد مهم برای کسب و کار شما خواهد داشت:یک، محصول را به تنهایی و در عین سادگی نمایش می‌دهد. دو، به همین دلیل او را به خریدار واقعی تبدیل می‌کند و سه چنانچه عکس خوبی از کالا نمایش بدهید که با واقعیت آن منطبق باشد به خاطر اعتمادی که پیدا کرده تبدیل به مشتری وفادار شما می‌شود.

ما در استودیو لحظه‌نگاری در بازه‌ي وسیعی از محصولات، زیورآلات طلا و جواهرات، غذا و نوشیدنی، اجسام براق، سنگ‌های تزیینی، لوازم خانگی و بسیاری دیگر تجربه‌ي  عکاسی زمینه سفید داریم و می‌توانیم عکس محصول را با بهترین کیفیت ارایه کنیم.

 وقتی گالری تصاویر ما را ببینید متوجه می‌شوید که ما تجربه عکاسی از محصولات بسیار بزرگ را هم داشته‌ایم. یکی از آن‌ها پروژه عکاسی از یونیت‌های دندانپزشکی شرکت فرازمهر بوده‌است.

عکس زمینه سفید یا عکس تبلیغاتی؟

هر کدام از عکاسی‌های بالا برای منظور خاصی استفاده می‌شوند. هر چند شاید بتوان عکاسی  زمینه سفید را زیر مجموعه‌ی عکاسی تبلیغاتی دانست. در اصلاح متداول هر وقت شما بخواهید برای فروش در وب‌سایت‌ شخصی کسب و کار خود یا پلتفرم‌های معرفی محصول و فروش مشابه دیجی‌کالا، تروب، ایمالز و غیره فعالیت کنید نیاز به عکس‌های ساده و زمینه سفید دارید. اما چنانچه بخواهید با نگاه خلاقانه‌تری کالا را معرفی کنید یا برای مثال نحوه‌ی استفاده و م صرف کالایی را شرح دهید می‌توانید از عکاسی تبلیغاتی استفاده کنید.

چرا عکاسی زمینه سفید را برای فروش آنلاین را انتخاب می‌کنیم؟

روزانه بسیاری از مردم در حال خرید آنلاین هستند، روندی که  هر روز در حال  رشد است. از هر 10 نفر 9 نفر در سال گذشته کالایی را به صورت  آنلاین خریده‌اند. مردم 80٪ از  زمانی که از دستگاه تلفن همراه خود استفاده می‌کنند را برای تحقیق در مورد خرید محصولات استفاده کردند. 78 درصد دوست دارند محصولات بیشتری را از طریق تصاویر زنده خریداری کنند. این واقعیت ها باعث می‌شود که محتوای تصویری واضح، با کیفیت بالا و آموزنده طرفدار داشته باشد تا مزایای محصولات را به مشتری نشان دهد و این برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال ضروری است. تیم عکاسی زمینه سفید استودیوی لحظه‌نگاری می‌داند که چگونه کالاهای شما را به تصویر بکشد و مشتریان را جذب کند.

مشتریان وقتی پول خود را به صورت آنلاین خرج می کنند به تصاویر بصری با کیفیت بالا تکیه می کنند.

به عبارتی تصاویر با کیفیت، همان  برند با کیفیت است.

پس معطل نکنید و به مشتریان خود اطلاعات بیشتر بدهید. اهمیت عکاسی زمینه سفید، صحنه‌پردازی حرفه‌ای، نورپردازی، تجهیزات عکس‌برداری و ویرایش پس از تولید همین جا خودش را نمایش می‌دهد.

تیم حرفه‌ای در استودیوی ما برای شما عکس‌هایی را ایجاد می کند که محصولات شما را به بهترین شکل عرضه خواهدکرد.

چالش‌های عکاسی محصولات مختلف

کالاهای متفاوت به خاطر ماهیت‌های مختلفی که در ظاهر خود دارند چالش‌هایی را بسته به جنس خود برای عکاسی ایجاد می‌کند. اندازه کالا و جنس آن از مهم‌ترین آنهاست. اجسام براق یکی از دشوار‌ترین سطوح را برای عکاسی دارد. در ادامه می‌توانید نمونه‌‌ی عکس‌های استودیو و حرفه‌ای بودن عکاسان ما را ببینید.

درخشندگی محصول

وضوح تصویر

واقعی بودن

در عکاسی اشیا براق

عکاسی تخصصی سنگ‌های ساختمانی

 سنگهای اسلب و بسیار بزرگ

با بهترین کیفیت و  دقیقترین رنگ

عکاسی از سنگ‌های ساختمانی سه چالش جدی دارند. نخست طرح دقیق، دوم رنگ و سوم اندازه. هر کس که به دنبال عکاسی از سنگ باشد به این سه نکته اشاره خواهد کرد و تمایل دارد که عکاس هر سه مورد را در نظر گرفته و برای هر کدام راه‌ حل مناسب داشته باشد. 

تیم عکاسی استودیو لحظه نگاری با تکیه بر تجربه‌ی چند ساله خود در این زمینه و با استفاده از تجهیزاتی مانند کالر چکر این تضمین را می‌دهد که رنگ و طرح سنگ را به درستی در عکس‌ نمایش داده و محصول شما را به صورت واقعی و به بهترین شکل به مخاطبش معرفی کند. 

آیا به دنبال ارائه ناب، ایده‌مند یا خلاقانه محصولات خود هستید؟

این اتفاق گاهی با نمایش محصولات متنوع و متعدد شما در کنار یکدیگر می‌افتد. فرم‌ها و اشکال مختلف این امکان را به ما می‌دهند تا از جلوه‌های بصری بهتری استفاده کرده و عکسی گیرا‌تر تولید کنیم.

  شما را به مؤثرترین و چشم‌گیرترین روش ممکن معرفی می‌کنیم.

ماشین آلات صنعتی

در بسیاری از موارد موضوع عکاسی که از ما خواسته می‌شود دستگاه و قطعات بسیار بزرگ است که برای معرفی و فروش نیاز به عکاسی زمینه سفید دارند. چنانچه شما به دنبال عکاسی از این سوژه‌ها هستید، می‌توانید عکس‌های بیشتری از ماشین‌الات صنعتی که توسط تیک عکاسی صنعتی استودیو انجام شده، ببینید.

اگر برای ارزیابی پروژه خود نیاز به مشورت و راهنمایی دارید،

با ما در ارتباط باشید.