عکاسی تبلیغاتی محصولات پزشکی Facial Filler برند REPLENGEN

سال اجرای پروژه: 1401

نام پروژه: عکاسی تبلیغاتی محصولات پزشکی Facial Filler برند REPLENGEN

نام کارفرما: REPLENGEN

مدت زمان اجرا : دو هفته


عکاسی این محصولات به سفارش یکی از توزیع کننده‌گان این برند در ایران انجام شد عکسها به منظور استفاده در اینستاگرام و سایت گرفته شده اند. در چیدمان‌ عکس‌ها‌، فرم‌های انتزاعی برای هرچه بهتر دیده شدن محصول در عکس طراحی شده‌اند و همچنین مبنای رنگ‌های استفاده شده در رنگ بسته‌بندی محصول و رنگ های مکمل آن‌ها بوده  است. فرم هایی که در این پروژه عکاسی تبلیغاتی دیده می‌شوند تمام به صورت فیزیکی ساخته شده‌اند و هیچ المان گرافیکی و دیجیتالی در ساخت فرم‌ها به کار نرفته است. مزیت ساخت این فرم‌ها به صورت فیزیکی برای عکاسی چیدمان نسبت به ساخت فرم و المان‌ها در فرآیند پست‌پروداکشن و به صورت دیجیتالی و گرافیکی این است که فرم ها در دقیق ترین حالت پرسپکتیوی با محصول قرار خواهند گرفت و منطق نور و سایه های موجود در عکس کاملا بر آن‌ها منطبق است.
فرم‌های هفتی‌هشتی رفتار بسیار جالبی در برابر نور داشتند مانند این که لامپ های نئونی به شکل هفتی‌هشتی کنار هم قرار گرفته اند.

تجهیزات مورد استفاده:

دوربین Nikon D810

لنز های SIGMA Macro 105 mm F:2.8 Art lens

فلشهای استودیویی Godox QS400 II  و standard bowl reflector  وSoftBox 100*70

 

 

استودیو لحظه نگاری با طراحی و ایده پردازی خلاقانه و با مجهزترین تجهیزات عکاسی به شما کمک می‌کند تا آنچه را که می‌خواهید به صورت حرفه‌ای‌تردر معرض نمایش قرار دهید،. تیم ما شما را به یک مشاوره حرفه ای در زمینه کاریتان دعوت می‌کند. همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *