تیزر صنعتی کارخانه خوراک دام شرکت دامداران دالان‌کوه

 توضیحات پروژه عکاسی صنعتی و تیزر صنعتی کارخانه دامداران دالانکوه

سال اجرای پروژه: تابستان 98

نام پروژه: عکاسی صنعتی و تیزر صنعتی از کارخانه دامداران دالانکوه

نام کارفرما:کارخانه دامداران دالانکوه

مدت زمان اجرا : —–


عکاسی صنعتی از خط تولید و کارخانه می‌تواند یکی از مباحث پیچیده و مهمی باشد که نیازمند یک تیم عکاسی حرفه‌ای هست.

روند کار در عکاسی صنعتی کارخانه دامداران به این صورت بود که قبل از شروع عکاسی از دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف کارخانه، با مشاور فنی کارخانه صحبت کرده و مشخص شد که از چه قسمت‌هایی مجاز به عکاسی هستیم و چه قسمت‌هایی را نیازی نیست که در عکاسی لحاظ کنیم. از دلایل صحبت با مشاور فنی کارخانه، علاوه بر کسب تکلیف در مورد سوژه‌های مدنظر برای عکاسی، آشنایی با سلیقه مشاور فنی و نزدیک شدن به آن است. زیرا گاهی جلوه‌ای از نظر گروه استودیو لحظه نگاری جذاب است ولی در نظر مشاور فنی زائد می‌باشد.

همچنین از دیگر اقدامات فنی تیم قبل از عکاسی، ارائه یک چک لیست برای هماهنگی لباس کارگران، رعایت نظم و ترتیب در دستگاه و … به کارفرماست تا عکاسی به بهترین شکل صورت گیرد.

این پروژه جهت بهبود کیفیت تبلیغات بصری و نمایش امکانات کارخانه انجام شده است. در این پروژه کارخانه خوراک دام، خط تولید مکمل خوراک دام و مزرعه پرورش بز عکاسی شده است.

 

استودیولحظه نگاری با طراحی و ایده پردازی خلاقانه و با مجهزترین تجهیزات عکاسی به شما کمک می‌کنند تا آنچه را که می‌خواهید در معرض نمایش قرار دهید به صورت شکیل تر و حرفه‌ای تر نمایش دهید. تیم ما شما را به یک مشاوره حرفه ای در زمینه کاریتان دعوت می‌کند.همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *