عکاسی صنعتی محصولات شرکت لوله و اتصالات U-PVC تابان پولیکا

سال اجرای پروژه: 1401

نام پروژه: عکاسی صنعتی  محصولات شرکت لوله و اتصالات U-PVC 

نام کارفرما:  شرکت تابان پولکیا

مدت زمان اجرا : یک هفته


استراتژی های مدیریت شرکت تابان پولیکا برای ایجاد تحول در بخش رسانه و تبلیغات از مسیر عکاسی از محصولات و تجهیزات و توانمندی های شرکت عبور می‌کرد از این رو پس از مذاکرات و جلسات متعدد برای تعیین دقیق نیاز های کارفرما و فازبندی پروژه ها، فرآیند عکاسی با عکاسی صنعتی از محصولات آغاز شد که در این فاز عکاسی صنعتی از تک تک محصولات و عکاسی صنعتی دسته جمعی محصولات در دستور کار قرار گرفت که حاصل آن را در عکسهای زیر مشاهده ‌می‌نمایید.
از جمله نکات مدنظر کارفرما نمایش سطح صاف، سیقلی و براق محصولات بود که این موضوع علاوه برای جذاب تر شدن عکسها موجب چالشی تر شدن فرآیند عکاسی نیز میشد و تنها با انتخاب صحیح تکنیک‌های نورپردازی عکاسی صنعتی قابل دستیابی بود.
استفاده از چیدمان های خلاقانه برای عکسهای دسته جمعی – استفاده از رنگ های سازمانی و هویت بصری شرکت – استفاده از الگو‌های تکرار شونده برای ایجاد بافت در تصویر از دیگر نکات این فاز از پروژه شرکت تولیدی لوله و اتصالات U-PVC تابان پولیکا بود

تجهیزات مورد استفاده:

 

استودیو لحظه نگاری با طراحی و ایده پردازی خلاقانه و با مجهزترین تجهیزات عکاسی به شما کمک می‌کند تا آنچه را که می‌خواهید به صورت حرفه‌ای‌تر در معرض نمایش قرار دهید،. تیم ما شما را به یک مشاوره حرفه ای در زمینه کاریتان دعوت می‌کند. همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *