سفره هفت سین، نماد اصلی عید نوروز است که ایرانیان از گذشته‌های دور تا به امروز این سفره را در ایام عید نوروز پهن می‌کنند. عید نوروز و سفره هفت سین به دلیل اهمیت فرهنگی و اجتماعی، به عرصه تبلیغات نیز وارد شده‌اند. معمولا کسب و کارها از این فرصت استفاده می‌کنند تا ضمن گرامیداشت این جشن باستانی، محصولات و خدمات خود را در قالب جشنواره‌ها و کمپین‌هایی به مشتریان عرضه کنند. نماد اصلی عید نوروز یعنی سفره هفت سین در ساخت ویدیوی تبلیغاتی برای این کسب و کارها بسیار اهمیت دارد. بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها برای عکاسی تبلیغاتی و ساخت تیزر تبلیغاتی برای ارائه محصولات و خدمات خود در ایام عید نوروز، به دنبال نحوه ساخت تیزر تبلیغاتی هفت سین عید نوروز هستند. در ادامه به ارائه راهکارهایی برای ساخت تیزر تبلیغاتی جذاب سفره هفت سین می‌پردازیم.

تیزر تبلیغاتی هفت سین
تیزر تبلیغاتی هفت سین

تیزر تبلیغاتی هفت سین عید نوروز چیست؟


حتما شما هم تبلیغات کسب و کارهای مختلف در عید نوروز را دیده‌اید. در ایام آغاز سال جدید، کسب و کارها سعی می‌کنند از روش‌های مختلف مانند تبلیغات تلویزیونی، شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات شهری و … ضمن تبریک سال نو به مخاطبین خود، توجه آن‌ها را به سوی برند، محصولات و خدمات خود جلب کنند. گاهی این تبلیغات صرفا یک تبریک ساده است و گاهی نیز با برگزاری جشنواره، قرعه‌کشی یا خدمات و محصولات ویژه عید نوروز همراه می‌شود. المان مشترک در همه این تبلیغات، سفره هفت سین است که در تیزر تبلیغاتی کسب و کارها در عید نوروز دیده می‌شود. پس اگر قصد تبلیغات در ایام عید نوروز را دارید، باید به سفره هفت سین به عنوان یک عنصر مهم در ساخت ویدیوی تبلیغاتی توجه داشته باشید.

تیزر تبلیغات نوروز
تیزر تبلیغات نوروز

مشخص کردن پلتفرم تبلیغات

یکی از مهم‌‌ترین نکاتی که در تیزر تبلیغاتی هفت سین اهمیت دارد، مشخص کردن پلتفرم تبلیغات است. تبلیغ شما قرار است کجا نمایش داده شود؟ تیزر تبلیغاتی شما قرار است در تلویزیون نمایش داده شود یا در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌ها؟ پاسخ به این سوالات، در تهیه تیزر تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد. استودیو لحظه نگاری به این نکته توجه ویژه‌ای دارد و به همین دلیل، تیزر‌های تبلیغاتی را متناسب با پلتفرمی که قرار است در آن منتشر شوند (سایت، شبکه‌های اجتماعی و … ) تهیه می‌کند.

مراحل اصلی ساخت تیزر تبلیغاتی سفره هفت سین


ویدیوی تبلیغاتی سفره هفت سین باید به طور کاملا اصولی و با طی کردن مراحل خاصی انجام شود تا بهترین اثرگذاری را داشته باشد. این مراحل شامل تحقیق و برنامه‌ریزی، نوشتن فیلمنامه، ترسیم استوری برد، تولید و ساخت تیزر، ادیت ویدیو برای ساخت تیزر تبلیغاتی، بررسی نهایی و خروجی گرفتن از ویدیو و به اشتراک‌گذاری تیزر می‌شود. استودیو لحظه نگاری برای ارائه بهترین عملکرد، تیزر تبلیغاتی نوروزی برند شما را با همین روش و به صورت کاملا اصولی تهیه می‌کند.

مراحل اصلی ساخت تیزر
مراحل اصلی ساخت تیزر

شخصی سازی تیزر تبلیغاتی سفره هفت سین برای برند

یکی از نکاتی که در تیزر تبلیغاتی هفت سین باید در نظر بگیرید، شخصی‌سازی سفره هفت سین برای برند شماست. سعی کنید تا حد امکان از المان‌های مرتبط با برند خود در طراحی سفره هفت سین استفاده کنید. مثلا می‌توانید از سفره‌ای با طرح لوگوی کسب و کار خود به عنوان سفره هفت سین استفاده کنید یا المان‌های سفره را با رنگ سازمانی خود تهیه کنید. شخصی سازی سفره هفت سین برای برند می‌تواند بیشتر از هر زمانی نام برند شما را در ذهن مخاطب حک کند. استودیو لحظه نگاری اصفهان، ویدیوی تبلیغاتی هفت سین را به بهترین شیوه برای برند شما شخصی سازی می‌کند تا بهترین اثرگذاری را روی مخاطب داشته باشد.

استفاده از انواع تیزر تبلیغاتی بر اساس نوع کسب و کار

تیزر تبلیغاتی سفره هفت سین به شکل‌های گوناگون قابل ساخت است. استودیو لحظه نگاری، تیزرهای تبلیغاتی را در انواع مختلف رئال یا واقعی، انیمیشن، تخته سفید و موشن گرافیک و … ارائه می‌دهد. شما می‌توانید تیزر هفت سین خود را بر اساس خدمات یا نوع کسب و کار خود در استودیو لحظه نگاری به یکی از اشکال معرفی‌شده تهیه کنید.

استفاده از تجهیزات مناسب و اصول فیلمبرداری تبلیغاتی

تاثیر بسیار عالی تجهیزات حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری (مانند تجهیزات نورپردازی، وسایل اصلاح نور، دوربین حرفه‌ای و …) در کیفیت ویدئوی نهایی انکارناپذیر است. پس سعی کنید تا حد امکان از بهترین تجهیزاتی که در اختیار دارید در تهیه تیزر سفره عید نوروز استفاده کنید. استودیو لحظه نگاری در تلاش است تا با استفاده از تجهیزات مدرن نورپردازی و فیلمبرداری، سطح کیفی ویدیوی تبلیغاتی شما را افزایش دهد و یک تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای را به شما ارائه دهد.

استفاده از تجهیزات مناسب
استفاده از تجهیزات مناسب

ساخت ویدیو تبلیغاتی اصول و نکاتی نیز دارد که باید به آن‌ها توجه داشته باشید. برای مثال نورپردازی مناسب، استفاده از روش‌های خلاقانه مانند تایم لپس، استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش ویدیو و … می‌تواند اثرگذاری تیزر تبلیغاتی شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. کارشناسان استودیو لحظه نگاری با برخورداری از دانش کافی در زمینه ساخت ویدیوی تبلیغاتی، تکنیک‌های کاربردی را برای بهبود ویدیوی تبلیغاتی به‌کار می‌گیرند.

مراحل ساخت تیزر عید نوروز
مراحل ساخت تیزر عید نوروز

تمرکز بر خدمات، محصولات و برند

بهتر است تا حد امکان، در تیزر تبلیغاتی نوروزی تنها به تبریک سال نو اکتفا نکنید و بر برند، محصولات یا خدمات خود هم تمرکز کنید. اگر محصولی دارید که می‌توانید آن را در صحنه استفاده کنید، حتما این نکته را در نظر بگیرید. همچنین در صورتی که خدمات شما با مناسبت نوروز مرتبط است، می‌توانید آن خدمات را در تیزر تبلیغاتی خود برجسته کنید.

در این مقاله نحوه ساخت تیزر تبلیغاتی هفت سین عید نوروز و نکات مهم در ساخت این نوع تیزر را بررسی کردیم. استودیو عکاسی لحظه نگاری یکی از بهترین مراکز برای ساخت ویدیوی تبلیغاتی جذاب هفت سین عید نوروز است. تیزر تبلیغاتی سفره هفت سین عید نوروز در استودیو لحظه نگاری اصفهان، با تجهیزات مدرن و توسط کارشناسان باتجربه این استودیو متناسب با محصولات و خدمات کسب و کار شما تهیه می‌شود تا بیشترین تاثیر را برای کسب‌و‌کار شما به دنبال داشته باشد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با کارشناسان استودیو لحظه نگاری تماس بگیرید.

سوالات متداول


تیزر تبلیغاتی هفت سین عید نوروز می‌تواند به شما کمک کند تا این روز را بازتاب دهید و عرضه محصولات و خدمات خود را در ارتباط با این زمان قرار دهید. در ادامه شش سوال رایج در مورد نحوه ساخت تیزر تبلیغاتی سفره هفت سین عید نوروز را برای شما پاسخ خواهیم داد:

ساخت تیزر تبلیغاتی عید نوروز را چگونه باید شروع کرد؟

برای شروع، باید به دنبال یافتن یک ایده کلی برای تیزر خود باشید. این ایده می‌تواند از محصولات یا خدمات خود شما برگرفته شده و یا می‌توانید از صحنه‌های مرتبط با این عید استفاده کنید. سپس باید به دنبال یافتن یک شعار مناسب و جذاب برای تیزر خود باشید.

چگونه باید از رنگ‌ها در تیزر تبلیغاتی نوروز استفاده کرد؟

اغلب در تبلیغات هفت سین از رنگ‌های زرد، سبز و سفید استفاده می‌شود که نماینده رنگ‌های پرچم ایران هستند. با این حال، برای تبلیغات خود می‌توانید از رنگ‌های دیگر نیز استفاده کنید که با محصولات یا خدمات شما مرتبط هستند.

چه صحنه ای برای ساخت تیزر تبلیغاتی هفت سین عید نوروز را انتخاب کرد؟

برای انتخاب صحنه‌های مناسب، باید به دنبال صحنه‌هایی باشید که با محصولات یا خدمات شما مرتبط باشند. می‌توانید در صحنه‌هایی که از آنها استفاده می‌کنید، از نمادها و سنت‌های مربوط به هفت سین استفاده کنید.

چه آهنگی برای تیزر تبلیغاتی عید استفاده کنیم؟

آهنگی که در تیزر خود استفاده می‌کنید، باید با فضای امسال عید نوروز و محصولات یا خدمات شما همخوانی داشته باشد. برای مثال، از آهنگ‌های پر رونق و شاد استفاده کنید تا مخاطبان را به دنبال تماشای تیزر خود بکشانید.

چگونه می‌توان ایده‌های خلاقانه در تیزر تبلیغاتی سفره هفت سین به کار برد؟

استفاده از ایده‌های خلاقانه و نوآورانه، می‌تواند تیزر هفت سین شما را از دیگر تیزرها متمایز کند. برای این منظور، بهتر است که با بررسی تیزرهای مشابه، به دنبال نقاط ضعف و قوت آنها بگردید و سپس با ترکیب ایده‌های خلاقانه خود، تیزری خلاق و جذاب طراحی کنید.

چگونه می‌توان با استفاده از فیلمبرداری حرفه‌ای، تیزری با کیفیت بالا ضبط کرد؟

استفاده از تجهیزات فیلمبرداری حرفه‌ای و استخدام فیلمبرداران باتجربه، می‌تواند به شما کمک کند تا تیزری با کیفیت بالا ضبط کنید. همچنین، رعایت نورپردازی و کادربندی مناسب در ساخت تیزر تبلیغاتی هفت سین ، بسیار مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *