توضیحات پروژه عکاسی تبلیغاتی و معماری سیتی سنتر

سال اجرای پروژه: اردیبهشت 97

نام پروژه: عکاسی معماری و تبلیغاتی سیتی سنتر

نام کارفرما: روابط عمومی مجموعه سیتی سنتر

مدت زمان اجرا: 2 ماه


روند ویرایش پروژه عکاسییکی از مهم ترین و اساسی ترین نیازهای مجموعه‌های بزرگ تجاری و فرهنگی مستند سازی و نمایش فضاهایی است که جهت استفاده مخاطب ایجاد کرده است. مجموعه سیتی سنتر نیز از این مهم غافل نبوده و در جهت نمایش امکانات و فضای معماری طراحی شده خود به تعریف یک پروژه عکاسی تبلیغاتی پرداخته است.

این پروژه به سفارش روابط عمومی مجموعه و با همکاری مدیریت شرکت پرستیژلند توسط تیم فنی استودیوی عکاسی لحظه نگاری و در مدت دو ماه عکاسی شده است. لازم به توضیح است با توجه به پیچیدگی‌های فنی عکاسی چنین مجموع‌هایی و حساسیت تیم در خصوص خروجی با بهترین کیفیت جهت بهبود و اصلاح عکس‌های گرفته شده زمان قابل توجهی صرف فرآیند‌های پساتولید عکس‌ها گردید است.

خروجی عکس‌های فضاهای داخلی و خارجی مجموعه شامل کنسرت هال، ورودی‌های مختلف، فروشگاه‌های برند، رستوران‌های شاخص، وید‌ها و کریدور‌های متفاوت، پلازا، آتریوم و تاسیسات فنی و زیرساختی جهت مستند سازی مدارک و نمایش آن ها در وب سایت مجموعه بوده است.

 

استودیو لحظه نگاری با طراحی و ایده پردازی خلاقانه و با مجهزترین تجهیزات عکاسی به شما کمک می‌کنند تا آنچه را که می‌خواهید در معرض نمایش قرار دهید، به صورت شکیل تر و حرفه‌ای تر نمایش دهید. تیم ما شما را به یک مشاوره حرفه ای در زمینه کاریتان دعوت می‌کند. همین حالا با ما تماس بگیرید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *