توضیحات پروژه عکاسی معماری منزل مسکونی

سال اجرای پروژه: آذر97

نام پروژه: عکاسی معماری منزل مسکونی

نام کارفرما: دفتر معماری یسنا

مدت زمان اجرا: یک هفته


عکاسی معماری یکی از شاخه های عکاسی است که برای نشان دادن ویژگی‌های بنا، نوع طراحی نماها و معرفی چشم اندازهایی که طراح از آنها برای انتقال مفهوم و نظر خود بهره برده است. یکی از علاقه مندی های استودیو لحظه نگاری همین نوع عکاسی است، عموما در عکاسی معماری ابتدا جلسه ای با طراحان بنا خواهیم داشت و نقطه نظرات آن ها را برای طراحی ساختمان جویا می شویم، این همان اتفاق های مهمی است که در عکاسی باید به آن ها بپردازیم.
در این پروژه که به سفارش دفتر معماری یسنا، مجری و طراح بازسازی ساختمان انجام شده است پس از بررسی نیازهای عکاسی و نظر مهندسان طراح، پروژه عکاسی انجام گردیده است. نمایش فضاهای تعریف شده جهت ورودی، تفکیک فضای نشیمن و پذیرائی، تامین نور طبیعی اتاق‌ها و طراحی فضای سبز پنجره از نکاتی است که طبق نظر معمار به ان پرداخته‌ایم. همچنین فرایند پساتولید شامل اصلاحات پرسپکتیو، اعوجاج لنز و ویرایش رنگ و نور عکس با دقت توسط تیم فنی  استودیو لحظه نگاری انجام شده است.

 

استودیو لحظه نگاری با طراحی و ایده پردازی خلاقانه و با مجهزترین تجهیزات عکاسی به شما کمک می‌کنند تا آنچه را که می‌خواهید در معرض نمایش قرار دهید، به صورت شکیل تر و حرفه‌ای تر نمایش دهید. تیم ما شما را به یک مشاوره حرفه ای در زمینه کاریتان دعوت می‌کند. همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *