امروزه تیزر تبلیغاتی به یکی از محبوب‌ترین ابزار‌ها برای تبلیغ کالا‌ها و خدمات در اینترنت تبدیل شده است، از مکمل‌های غذایی گرفته تا دوره‌ها و فروش املاک را می‌توان با انواع تیزر‌ها تبلیغ کرد. البته باید بدانید انتقال پیام در تیزر‌ تبلیغاتی نیازمند خلاقیت زیادی است و گاهی با تیزرهای تبلیغاتی بی کلام می‌توان پیام و هدف تبلیغات را بهتر منتقل کرد.

چرا تیزرهای تبلیغاتی بی کلام باعث فروش می‌شود؟


تیزر تبلیغاتی باید باعث جلب نظر بازدیدکنندگان شود. کسب و کار‌ها از این نوع تبلیغات برای اعلام انتشار یک محصول، به اشتراک گذاشتن اخبار مربوط به راه‌اندازی یک خط تولید یا اعلام همکاری با شرکت‌ها استفاده می‌کنند. گاهی تیزرهای تبلیغاتی بی کلام تاثیر بیشتری بر مخاطب می‌گذارند. ویدیو‌های تبلیغاتی باعث آگاهی برند، جذب ترافیک بیشتر می‌شوند. مرز باریکی بین یک تیزر تبلیغاتی خوب و یک بنر ارزان قیمت کلیکی که مردم را فریب می‌دهد وجود دارد. در ادامه توضیح می‌دهیم که چگونه یک تیزر تبلیغاتی جذاب ایجاد کنید.

تیزر تبلیغاتی بی کلام
تیزر تبلیغاتی بی کلام

چرا باید از یک تیزر تبلیغاتی بی کلام استفاده کنیم؟


تیزر تبلیغاتی یک ویدیو بازاریابی است که برای تبلیغ محصولات، خدمات، رویداد‌ها و فروش شما به مخاطبان طراحی شده است. زیرا شما سعی می‌کنید مخاطبان هدف خود را درگیر کنید و آن‌ها را وادار کنید که به شما فکر کنند. لازم نیست در هر مرحله از تیزر به مخاطبان بگویید خرید کنید. ارتباط با مخاطب هدف باید در سطحی عمیق‌تر و شخصی‌تر باشد. اینجا است که تیزرهای تبلیغاتی بی کلام به شما کمک می‌کند. این نوع تیزر‌ها مخاطب را کنجکاو می‌کند تا پیام تیزر را خودش پیدا کند.

تیزر‌های تبلیغاتی به این دلیل موثر هستند که ببیندگان آن‌ها انسان‌ها هستند و انسان‌ها توسط احساسات هدایت می‌شوند. بنابراین سناریو تیزر تبلیغاتی شما باید به درستی نوشته شود که احساسات را هدف قرار دهد. مطمئناً ما دوست داریم فکر کنیم که بر اساس منطق تصمیم می‌گیریم، اما در واقعیت احساسات پیش قدم است.

چگونه یک تیزر تبلیغاتی بدون کلام جذاب بسازیم؟


تیزرهای تبلیغاتی بی کلام باید تمام المان‌هایی که باعث می‌شود افراد تا آخر تیزر را تماشا کنند داشته باشند و در عین حال اطلاعات سودمندی را ارائه دهند. قانون اصلی تبلیغات این است که به وعده‌های خود پایبند باشید. اگر به وعده‌های تبلیغاتی خود عمل نکنید مردم دیگر به شما اعتماد نمی‌کنند. برداشت اول منفی بدترین چیز است. بنابراین همیشه به قول خود پایبند باشید. از اغراق کردن و استفاده از پیام‌های فریبنده خودداری کنید.

قالب‌های زیادی برای انواع تیزر‌ تبلیغاتی وجود دارد ولی مهم‌ترین نکته که باید در نظر بگیرید این است که مخاطبان درست را هدف قرار دهید. یکی از انواع تیزر‌های تبلیغاتی، تیزرهای تبلیغاتی بی کلام هستند. گاهی یک موزیک بی‌ کلام می‌تواند تمام پیام یک تبلیغ را به مخاطب منتقل کند. در روند ساخت تیزر‌های تبلیغاتی باید احساسات مخاطب را در نظر بگیرید و چیزی بسازید که به مخاطب حس اعتماد و کنجکاوی منتقل کند.

تیزرهای تبلیغاتی بدون کلام
تیزرهای تبلیغاتی بدون کلام

انواع تیزر‌های تبلیغاتی بدون کلام


انواع مختلفی از تیزر‌های تبلیغاتی وجود دارد که می‌توانید برای بازاریابی کسب و کار خود از آن‌ها استفاده کنید.

1. تیزر تبلیغاتی بی کلام محصول یا ویژگی محصول

این نوع تیزر‌های تبلیغاتی محصولات یا خدمات شما را نشان می‌دهند. می‌توانید داستان محصول خود را با تیزرهای تبلیغاتی بی کلام به مخاطبان نشان دهید. البته در تیزر‌های بی ‌کلام حتماً از فضا، نور و موزیک مناسب استفاده کنید تا مخاطب داستان محصول شما را به خوبی درک کند. اگر محصول جدیدی در پیش رو دارید حتماً یک تیزر برای محصول بسازید. در تیزر‌های تبلیغاتی ویژگی محصول باید نشان دهید که محصول یا خدمات شما چگونه به کاربران سود می‌رساند. باید نشان دهید که محصول شما چگونه زندگی آن‌ها را تغییر می‌دهد.

2. تیزر تبلیغاتی بدون کلام درباره ما

تیزر‌های تبلیغاتی راهی عالی نشان دادن برند شما است. با یک تیزر جذاب می‌توانید بگویید چه کسی هستید و چه چیزی را ارائه می‌دهید. این تیزر تبلیغاتی می‌تواند محیط کاری شما را نشان دهد و حس اعتماد به مشتریان القا کند تا از شما خرید کنند.

3. تیزر تبلیغاتی بی کلام ایونت‌ها

اگر می‌خواهید ایونت یا دوره‌ای برگزار کنید ساخت یک تیزر جذاب می‌تواند به شما در تبلیغ دوره‌ها کمک زیادی کند. تیزرهای تبلیغاتی بی کلام معمولاً 2 تا 3 دقیقه طول می‌کشند و مخاطبان را تشویق می‌کند تا در ایونت شما شرکت کنند. در تیزر خود از ایونت‌های قبلی نیز استفاده کنید.

تیزر‌های تبلیغاتی باعث فروش می‌شوند. این نوع تیزر‌ها اطلاعاتی در مورد کسب و کار شما و آنچه که ارائه دارید را به مخاطبان نشان می‌دهند. طبق گزارش‌ها تیزر‌های تبلیغاتی نرخ تبدیل را افزایش می‌دهند و قرار دادن یک ویدیو در صفحه فرود سایت می‌تواند نرخ تبدیل شما را تا ۸۶٪ افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *